Kalendář akcí:

Srpen 2019

PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19
202122232425
262728293031
Program na celý rok...
Komentáře k jednotlivým zápasům jsou převzaty z komentářů Oty Dubna a Martina Vitáka k jednotlivým utkáním, které můžete nálezt v každém článku v odstavci Hodnocení utkání. Můžete si tak udělat obrázek, co jsme si mysleli hned po zápase a jaké jsme si dávali cíle.
Ústavan 01 KK
23.2.2003
Celý článek...     Fotky...
1.přátelák
Výsledek - 1:7 (1:3)
Góly - 29.min (Martin Mates - pen.)
Absence - Honza Voldán, Vojta Sůva (Víkend na horách), Petr Gregor
Hráčům nelze upřít snahu, ale to na viditelně lepšího soupeře nestačilo. Nedůsledně bránili a příliš často nechávali soupeře vyrážet do nebezpečných brejků. V útoku si vypracovali minimum šancí, které navíc nedokázali proměnit. Pouhé tři přímé střely na branku jsou žalostná bilance. Ústavan prokázal, že je bezesporu kvalitním týmem. I bez možnosti střídání předvedl výborný výkon. Jeho hráči ukázali, že jsou mnohem zkušenější, rozehranější, na hřišti si nepřekáželi a hlavně, byli o třídu lepší.
5.B
23.3.2003
Celý článek...     Fotky...
2.přátelák
Výsledek - 1:2 (0:1)
Góly - 50.min (Petr Gregor - pen.)
Absence - Matěj Komanec, Martin Mates
Náš tým podal daleko lepší výkon než v prvním zápase, ale na vítězství to pořád nestačilo. Obrana byla daleko jistější, ale v útoku se stále nedokážeme prosadit. Ukazuje se, že zřejmě největší naší slabinou je přechodová fáze. V útoku musíme být přímočařejší a více střílet, protože když nestřílíme, nemůžeme dávat góly a hrát jen na nastřelování rukou v pokutovém území se prostě nedá...
Piranha Záběhlice
25.3.2003
Celý článek...     Fotky...
3.přátelák
Výsledek - 2:3p
Góly - 1.min (Martin Mates - Tomáš Rosenberger), 77.min (Martin Mates - Petr Gregor)
Absence - Martin Viták (zraněný kotník)
Tento zápas jsme sice prohráli, ale předvedli jsme zatím nejlepší výkon a dokázali také vstřelit gól ze hry. Náš příští zápas bude již oficiální utkání Hanspaulské ligy, tak jen doufejme, že jsme již nedosáhli výkonostního stropu. Velmi dobrý zápas dnes odehráli Martin Mates, Vítek Zahradník a také Michal Malý. Nikdo dnes ale výrazně nevyčníval a místy jsme působili i sehraným dojmem.
Juventus Pivus
2.4.2003
Celý článek...     Fotky...     Video...
1.Hanspaulka
Výsledek - 0:8 (0:5)
Absence - Martin Viták (zraněný kotník), Vojta Sůva.
Útok nepředvedl špatný výkon, ale svůj hlavní úkol - skórovat - nesplnil. Je ale třeba, aby se naši hráči více sehráli. Co říct k obraně? Jedna chyba za druhou... Téměř všechny góly padly po individuálních chybách našich obránců, kteří navíc nedokázali dát míč pořádně do útoku. Byla znát absence Tomáše Rosenbergera, který si dokáže zorganizovat hráče, ale většinu zápasu musel odehrát v útoku. Brankář se sice snažil, ale zákroků měl minimum, většina střel na naši branku totiž skončila gólem. Obrana ho příliš nepodpořila a všechno nechala na něm. Nepomohly mu ani dva hloupé góly, kdy mu míč prošel mezi nohama i vlastní branka z autového vhazování. Hřiště bylo v docela dobrém stavu a rozhodčí pískal spravedlivě.

Tento zápas zvolil jako nejhorší :
Martin Mates - "Protože debakl"
Honza Voldán - "Nakládačka, 1.zápas"
South Stars B
8.4.2003
Celý článek...
2.Hanspaulka
Výsledek - 0:7 (0:1)
Absence - nikdo
Karty - 8.min (Otakar Duben - dodatečně na sebe vzal chybu týmu za špatné střídání)
Byl to zápas dvou naprosto rozdílných poločasů. Kdybychom dokázali udržet tempo a po třetím gólu se nepoložili, mohlo mít utkání lepší výsledek. Stále bohužel čekáme na první gól. Všechny výtky byly dosud směřovány na naši obranu, ale s útokem musíme také něco udělat. Do Hanspaulky jsme se přihlásili proto, že máme rádi fotbal a nechceme hrát jen pro zábavu. Snažíme se vždy hrát naplno a mrzí nás, že naše zkušenost z tohoto zápasu bude spíše špatná.

Tento zápas zvolil jako nejhorší :
Petr Gregor - "To se snad ani nedá vybrat, ale South Stars asi vedou"
Vojta Sůva - "Skóre, hádka a šílená zima…"
Piranha Záběhlice
15.4.2003
Celý článek...     Fotky...
3.Hanspaulka
Výsledek - 1:1 (0:1)
Absence - Martin Mates
Výsledek 1:1 se může v konečném hodnocení jevit jako neúspěch, ale my jsme rádi, že jsme se v Hanspaulce po dvou debaklech konečně chytili a dokázali bodovat. Kdybychom dnes měli vyhlašovat kategorie "Zazářil" a "Zklamal", výběr by byl tentokrát jednoznačný. Zazářil celý tým bez výjimek a zklamali nás snad jen diváci, kteří se dostavili pouze tři.

Tento zápas zvolil jako nejlepší :
Vítek Zahradník - "Náš jedinej bod, nejlepší fotbal a na rozdíl třeba od zápasu s Poreshinem jsme měli jen jednu posilu - Marka"
Honza Voldán - "Vyrovnaná hra, dobrá nálada"
Vojta Sůva - "Kvůli tomu bodu a hlavně nasazení v 2.poločase"
Tomáš Michálek - "Asi s Piranhema v Hrdlořezech, protože jsme udělali jediný bod"
Martin Viták - "Naš jediný bod, dali jsme hezký gól ze hry a měli jsme na víc. Nikdo nikomu nic nevyčítal po zápase a všichni jsme byli v pohodě. Byly to skvělý chvíle..."

Poreshin FC
28.4.2003
Celý článek...
4.Hanspaulka
Výsledek - 1:3 (0:2)
Góly - (Michal Malý - Petr Gregor)
Absence - Martin Mates, Vojta Sůva.
I přes prohru můžeme být s výkonem spokojeni. Je vidět, že tým se pomalu dává dohromady a první úspěch je na obzoru. Nikdo dnes neodehrál vysloveně špatný zápas, je třeba pochválit všechny aktéry gólové akce a v obraně především Vítka Zahradníka. Oproti původním předpokladům přišli i diváci a tak jediným kazem celého střetnutí bylo hřiště, jehož kvalita se nedá snad ani komentovat. Nedalo se ani nalajnovat a nebýt jisté benevolence obou týmů, mohlo docházet k velkým nedorozuměním.

Tento zápas zvolil jako nejlepší :
Honza Voldán - "Vyrovnaná hra, dobrá nálada"
Petr Gregor - "1.poločas - protože to byl pohodovej zápas"
Michal Malý - "Zahráli sme pěkně a měl sem pocit, že hrajem fotbal"
Otakar Duben - "Podali jsme slušný výkon proti favoritovi i bez střídání v 1.poločase"
Prázdnej balón FC
7.5.2003
Celý článek...     Fotky...
5.Hanspaulka
Výsledek - 0:3 (0:2)
Absence - Matěj Komanec, Honza Voldán
Prázdný balón jsme hrubě podcenili, mysleli jsme si, že když je v tabulce poslední, vítězství nám spadne samo do klína, a také jsme za to draze zaplatili. Šancí jsme v utkání měli na dva zápasy, ale naše koncovka je naprosto žalostná, protože nevstřelit gól týmu, který dostal ve čtyřech zápasech 33 gólů!, je ostuda. Naopak soupeř nám dal lekci z produktivity. Pokaždé inkasujeme během prvních minut a až křečovitá snaha o vyrovnání nás stojí spoustu sil. Obrana se zápas od zápasu pomalu zlepšuje, ale občas se nevyvaruje kiksů, za které platíme až příliš krutou daň. Pokud výrazně nezlepšíme efektivitu v koncovce a nedokážeme si pohlídat začátek utkání, jsme za současné situace bez šance na výraznější úspěch.

Tento zápas zvolil jako nejhorší :
Vítek Zahradník - "Protože na ty kluky sme fakt měli, ale co sme předvedli… Nedá se mluvit o smůle, páč ta prohra byla úplně zasloužená a to je na tom nejhorší…"
Tomáš Rosenberger - "Těch bylo hodně, tenhle je spolu s Depresí asi nejhorší…"
Michal Malý - "Zoufalost sama"
Otakar Duben - "V nejsilnější sestavě jsme nedokázali dát gól nejhorší obraně skupiny"
Martin Viták - "Naše neschopnost hrát proti jednomu z nejslabších týmů byla k pláči. K pláči byli také někteří spoluhráči, kteří svoji neschopnost házejí na jiné. Až si každý uvědomí, že chybu může udělat i on a že není tak dobrý, jak si může myslet, budeme hrát víc v pohodě a určitě i líp..."

Rudý teror
15.5.2003
Celý článek...
6.Hanspaulka
Výsledek - 0:3 (0:0)
Absence - Vítek Zahradník, Otakar Duben, Honza Voldán.
Ztratili jsme dobře rozehraný zápas. Zřejmě velké sebevědomí nás opět zklamalo a způsobilo náš totální kolaps. Škoda je všech našich nevyužitých příležitostí - Martin Mates, Petr Gregor i Michal Malý měli opravdu velké šance a pouze smůla zabránila gólu.

Tento zápas zvolil jako nejlepší :
Martin Mates - "Byl to vyrovnaný zápas na dobrym terénu"
Matěj Komanec - "Chybělo trochu štěstí a bylo by to třeba 2:3, hráli jsme dobře"
Michal Malý - "Zahráli sme pěkně a měl sem pocit, že hrajem fotbal"
SK Elet
20.5.2003
Celý článek...     Fotky...
7.Hanspaulka
Výsledek - 0:7 (0:4)
Absence - Martin Mates, Otakar Duben (Finsko), Honza Voldán.
Hrozný výkon + stejná hrací plocha = 0:7
Deprese 1.FC
26.5.2003
Celý článek...     Fotky...
8.Hanspaulka
Výsledek - 0:2 (0:1)
K našemu výkonu netřeba ani nic dodávat. Gólový půst držíme už 250! minut a bohužel nic nenasvědčuje tomu, že by se na tom něco mohlo změnit. Možná kdyby se hrálo na nevyužité tutovky, tak vedeme ligu, ale útočníci zatím nepochopili, že pokud máme na konci utkání v kolonce vstřelených branek velkou nulu, tak je jedno, že si dokázali dobře přihrát a myslej si, že podali "dobrej" výkon, protože na to si za pár dní nikdo nevzpomene, protože jedinou důležitou věcí v zápase je počet vstřelených gólu. Bohužel...

Tento zápas zvolil jako nejhorší :
Honza Voldán - "Měli jsme na ně! Bezmoc."
Matěj Komanec - "Snadný soupeř, ale nedali sme góly!"
Tomáš Rosenberger - "Těch bylo hodně, tenhle je spolu s Prázdným balónem asi nejhorší…"
Dorota Máchalová
17.6.2003
Celý článek...     Fotky...
10.Hanspaulka
Výsledek - 1:3 (0:2)
Asistence - Vojta Sůva.
Absence - Martin Mates, Honza Voldán.
Předposlední zápas poznamenaný nemožností střídat v druhém poločase. Náš tým může být rád za vstřelený gól po 290 minutách. Asistenci si autovým vhazováním připsal Vojta Sůva.
Gobi dezert
23.6.2003
Celý článek...     Fotky...
11.Hanspaulka
Výsledek - 1:5 (1:3)
Góly - (Martin Mates - pen.)
Absence - Nguyen Thanh Dung.
Na poslední zápas nás přišlo podpořit nejvíce fanoušků za celou sezónu. My je sice nezklamali a hned zezačátku se dostali do vedení, poté co nařízenou penaltu proměnil Martin Mates. To bylo bohužel z naší strany vše a nejen že jsme do konce zápasu ztratili vedení, ale také jsme dokázali vysoko prohrát. Posledních několik zápasů pro nás bylo spíše trápením a čekáním na konec sezóny. Doufáme, že za prázdniny se nám podaří hodně věcí zlepšit...
Výsledky všech zápasů všech týmů v naší 8.E lize najdete na naší stránce Výsledky zápasů 8.E ligy. K nahlédnutí je zde výsledná tabulka, křížová tabulka a rozepsaná všechny kola...
Ideální sestava podle hráčů :
Brankář - Martin Viták (10)
Obrana - Tomáš Rosenberger (10), Vítek Zahradník (9 - pozn.: chybí mu jeden hlas, protože nehlasoval pro sebe...), Martin Mates (10).
Útok - Petr Gregor (10), (Michal Malý (4) + Matěj Komanec (4) - stejný počet hlasů).

Hráči

Nejlepší střelec :
Martin Mates - 4 (1H+3P)
Petr Gregor - 1P
Tomáš Rosenberger - 1H
Michal Malý - 1H

Nejlepší nahrávač :
Petr Gregor - 2 (1H+1P)
Tomáš Rosenberger - 1P
Vojta Sůva - 1H

Nejvíc bodů :
Martin Mates - 4
Petr Gregor - 3
Tomáš Rosenberger - 2
Michal Malý - 1
Vojta Sůva - 1

Brankáři

Martin Viták :
Počet odchytaných zápasů - 11
Počet obdržených gólů - 39
Průměr obdržených gólů na zápas - 3.55
Počet zákroků - 150
Úspěšnost zákroků - 74%

Michal Malý :
Počet odchytaných zápasů - 4
Počet obdržených gólů - 14
Průměr obdržených gólů na zápas - 3.5
Počet zákroků - 53
Úspěšnost zákroků - 74%

Tým

Počet výher - 0
Počet remíz - 2 (1H+1P)
Počet porážek - 12 (10H+2P)
Počet vstřelených gólů - 8 (4H+4P)
Počet obdržených gólů - 58 (47H+11P)
Průměr vstřelených gólů na zápas - 0.57
Průměr obdržených gólů na zápas - 4.14
Nejdelší čekání na vstřelení gólu - 290 min.
Nejdelší doba bez obdrženého gólu - 37 min.

Největší absence na zápasech :
Honza Voldán - 5
Martin Mates - 5
Vojta Sůva - 3

Nejmenší absence na zápasech :
Tomáš Rosenberger - všechny zápasy
Michal Malý - všechny zápasy
Petr Gregor - chyběl 1 zápas
Vítek Zahradník - chyběl 1 zápas

Otázka pro hráče : "Je lepší víc bránit a dávat méně gólů, nebo více útočit a tím pádem více gólů dostávat?"

Matěj Komanec - "Až budem dostávat míň, budem moct víc útočit"
Honza Voldán - "Nejhorší je nedávat žádný góly!!! Třeba betonovat nebo to otevřít, ale hlavně dávat nějaký góly!!!"
Otakar Duben - "Horší je málo dávat - protože je lepší mít na konci 14:50 než 4:47..."
Martin Viták - "Tady se určitě pozná, kdo je obránce a kdo útočník. Z mého pohledu radši prohraju a dostanu hodně gólů, ale s pocitem, že sme jich taky hodně dali a prohráli jen těsně..."
Michal Malý - "Obojí je stejně špatný, protože sme prohrávali"
Vojta Sůva - "Ač jsem útočník tak samo že je lepší hodně dávat... Proč? Vole skoukni skóre..."
Petr Gregor - "Není to nastejno??? Hodně dostat->chyba obrany + málo dát->chyba útoku =>serou to všichni"
Tomáš Rosenberger - "Nevím, je to sporný. Chce to zkombinovat a dostávat přiměřeně gólů a určitě pár jich dát."
Martin Mates - "Oboje je stejně hrozný!!!"
Vítek Zahradník - "To je asi nastejno. Útok může tvrdit, že za obdržený góly může blbá obrana a za nevstřelený to, že nedostanou kloudnou sehrávku zezadu. Obrana může tvrdit, že s vědomím, že po první obdržený brance pro nás zápas prakticky končí se hraje dost těžko a že útok s tím bráněním taky zrovna nepomůže. Pravdu mají nejspíš oba..."

Otázka pro hráče : "Tvůj nejhezčí zážitek v Hanspaulce?"

Tomáš Rosenberger - "Nevim. Moc jich nebylo. Možná remízový zápas."
Martin Mates - "Můj gól"
Matěj Komanec - "Není - vzhledem k neustálým hádkám - nebo asi to, když už jsem konečně doma"
Otakar Duben - "Rózův gól proti Piranhi"
Martin Viták - "Proti týmu Piranha, když se mi ke konci povedl zákrok proti jednomu z útočníků... Taky když vidím, že nějaký hráč si nechá poradit od zkušenějšího kamaráda a nesnaží se své chyby maskovat za to, že on je nejlepší. I když si to může myslet jen on..."
Vítek Zahradník - "Můj vstřelenej gól. A kurva, von vlastně žádnej nebyl, tak nic..."
Petr Gregor - "První poločas proti Poreshinu..."
Honza Voldán - "Remíza; nějaký gól co jsme dali a to málo pohody v týmu, co jsme zažili"
Vojta Sůva - "Není, po každým zápase jsme si vynadali..."
Michal Malý - "První gól"

Otázka pro hráče : "A co nejhorší zážitek v Hanspaulce?"

Vítek Zahradník - "Zápas se South Stars B a to, co se stalo po něm."
Petr Gregor - "Myslím, že když sme v předposledním zápase s Matějem sabotovali střídání, tak to asi pro nás nebyl fajn zápas"
Honza Voldán - "Neschopnost dát gól->bezmoc + hádky + South Stars B"
Vojta Sůva - "Pískání..."
Tomáš Rosenberger - "Určitě zápas s Dorotou Máchalovou, kdy se Petr a Matěj urazili a šli na pivo. Část týmu se přidala :( "
Michal Malý - "Dostali sme gól (hodněkrát), Pohádali sme se (hodněkrát)"
Matěj Komanec - "Neustálé hádky v týmu"
Martin Viták - "Určitě South Stars B. Určitě neshody v týmu. Určitě někteří hráči, kteří se nepoučí a nedají si říct, co mají dělat jinak..."
Otakar Duben - "Zápas proti South Stars"
Martin Mates - "Zápas s Juventusem a South Stars"

Teď má slovo každý hráč, aby shrnul celou sezónu...

Petr Gregor - "Šli sme to hrát pro srandu!!! Vyhrál bych sice rád, ale nechci se kvůli tomu hádat"
Otakar Duben - "První sezóna... Máme co napravovat..."
Martin Viták - "Někdo tento výsledek sezóny čekal a někdo zase ne. Prostě jsme sbírali zkušenosti a teď máme skoro dva a půl měsíce na to něco zlepšit."
Vítek Zahradník - "Sice jsme šli hrát pro srandu, ale mě (doufám, že i ostatním) se nezdá srandovní hrát hovno a všechno prohrát - sranda je to do tý míry, že z nás mají všichni srandu. Myslím, že každej, kdo dělá nějakej sport, a to třeba i na úplný sračkaúrovni, musí chtít vyhrávat, jinak se na to může vysrat... Takže na sobě zamakáme a pude to!!!"
Martin Mates - "Chtělo to dát víc gólů a míň jich dostat, jinak pro začátek to nebylo zas tak hrozný."
Matěj Komanec - "Pohoda, celkem to šlo, nato jaký jsme SRAČKY. Až na ty hádky (Hlvně Rosa, Viták, Michal)"
Tomáš Rosenberger - "Hráli jsme špatně. Čekal jsem víc. Už jsem o tom řekl hodně a nechci to dál rozebírat"
Michal Malý - ""
Vojta Sůva - "No, možná jsme čekali trochu víc... Ale co, Piranha se taky prosadila až 2.sezónu."
Honza Voldán - "1.sezóna->sbírání zkušeností a vzájemný poznávání i mezi sebou. Jinak nic moc."

A co bychom teda měli změnít???

Martin Viták - "Proházel bych sestavu a zavedl tréninky. Hrát by chodil jen ten, kdo o to má skutečně zájem a kdo se bude snažit na sobě pracovat a přispívat pro pohodu v týmu..."
Otakar Duben - "Lépe pokrývat hráče v obraně, běhat, dávat rychle míče od nohy, zlepšit přechodovou fázi, větší klid v koncovce. Změnit přístup k utkání a zavést tréninky..."
Matěj Komanec - "Útok, útok a zase útok a abych nezapomněl - obrana ve složení Ďuba+Honza->gól, zlepšit obranu"
Honza Voldán - "Zlepšit útok->produktivita!!!!! a postupně pilovat obranu"
Tomáš Rosenberger - "Určitě střílení gólů. Každý sám ví, na čem má zapracovat. Neumíme základ - ZPRACOVAT A PŘESNĚ NAHRÁT MÍČ"
Vítek Zahradník - "Zlepšit bysme měli všecko. !!KAŽDEJ!! by měl hledat chyby u sebe a ne u ostatních - protože to, že je někdo lepší než třeba Vojta nebo Ota eště vůbec neznamená, že umí hrát fotbal a to že někdo, třeba Vojta nebo Ota, je považovanej za jednoho z nejhorších neznamená, že dyž bude chtít a bude se snažit, nemůže patřit třeba za rok mezi nejlepší..."
Vojta Sůva - "Gólmana, obranu, útok + chaotickou taktiku"
Michal Malý - "he he he he he!!! naučit se fotbal"
Petr Gregor - "Všechno zlepšit, změnit nic"
Martin Mates - "Dát víc gólů a míň jich dostat"Nakonec je tu výsledek ankety o nejužitečnějšího hráče. Dva hráči si nemohli vybrat mezi dvěma svými spoluhráči a tak napsali oba. Celkem je tedy 12 hlasů, protože Nguyen Thanh Dung nám nedodal svůj dotazník s odůvodněním, že ho ztratil...

1.místo Tomáš Rosenberger (6)
"Nejspíš bych nehlasoval pro nikoho. Možná ale Tomáš, ale taky to občas sral"
"Je jeden ze dvou nejlepších hráčů v týmu, kromě toho chodí na všechny zápasy a když je potřeba, umí nás i pořádně seřvat..."
"Ačkoliv mě sral, snažil se táhnout tým"
"Obranný pilíř"
"Zkušený"
"Je jeden z nejlepších; snaží se hru uspořádat a radit jiným hráčům; on vyniká nejvíce po všech stránkách..."
2.místo Martin Viták (3)
"Určitě nikdo z útoku, nejspíš gólman nebo Vítek..."
"Nebyl, kdo by ho zastoupil na stejný úrovni - Michal na to neměl a Honza taky ne..."
"Protože ke všem ostatním mám výhrady"
3.místo Vítek Zahradník (2)
"Hrál stabilně skoro po celou sezónu a navíc jeho chování bylo vzorně příkladné"
"Určitě nikdo z útoku, nejspíš gólman nebo Vítek..."
4.místo Martin Mates (1)
"Nejlíp střílí a nehádá se"


Shrnutí sezón v Hanspaulce