Výsledek : 3:6 (2:4)

7. Tomáš Rosenberger (Vlado Kovalskyy)
14. Michal Bočan (Tomáš Rosenberger)
44. Tomáš Rosenberger (Tomáš Třešňák)

Těžký dvojboj nám příliš radosti neudělal. Po krátkém týdnu jsme podlehli o tři góly i Viki teamu, byť jsme v prvním poločase dvakrát vedli a dlouho hráli v poli vyrovnanou partii. Soupeř byl bohužel pro nás o dost efektivnější v koncovce. Při prohře 3:6 se dvakrát prosadil Tomáš. K panice není zatím rozhodně důvod, za osm dní nás ale čeká zatím stoprocentní nováček Credit Praha, proti kterému už rozhodně potřebujeme zabrat.

Do zápasu vstoupil lépe soupeř, leč dvě své šance po rohu nevyužil. Poté jsme začali hrát více na míči, vytvářet si šance a brzy šli do vedení. Bohužel po hrubých chybách vzadu v prvním poločase se Viki team dostal do pohodlného vedení, které dovedl až k zisku dvou bodů. Herně celkem vyrovnané utkání, rozdílový hráč byl v barvách našeho přemožitele.
Hráč zápasu: Tomáš Rosenberger      Profil...      Statistika...

Gólově se prosadil poprvé od září, a to hned dvakrát. Zároveň tím vyrovnal svůj střelecký účet z předchozí sezóny, kdy obě branky zaznamenal také v jednom zápase.

Sviňmetr : 4.4 sviní (standard)