Zápas : 7.kolo Hanspaulka
Autor článku : T.
Výsledek : 1:2 (0:1)

36. Tomáš Rosenberger (Michal Bočan)

Ačkoliv nás Akta především v prvním poločase přehrávala, tak vstřelenou branku po vypracované akci nezaznamenala. Vedení 2:0 jí zajistily až naše dvě fatální chyby v rozehrávce. My jsme si šancí připravili také dost, ale bohužel končily na tyčích, na slabé koncovce či nepřesné finální přihrávce. Snížení přišlo ještě relativně brzy, když se po rohu trefil Tomáš, ale ze závěrečného tlaku jsme již vyrovnání nevytěžili.

Hráč zápasu: Pavel Řeháček      Profil...      Statistika...

Smutný hrdina zápasu. Soupeři všechny jeho šance bezchybně pochytal, ale na dvě námi vyrobené hrubky neměl moc nárok reagovat. V polovině druhého poločasu bohužel přišlo ještě zranění a do branky musel zaskočit již bezchybný Anton.

Sviňmetr : 5 sviní (standard)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr