22. Tomáš Rosenberger (Ivo Kurhajec)
32. Michal Bočan (Lukáš Musil)
41. Michal Bočan (Lukáš Musil)
51. Tomáš Rosenberger (Michal Bočan)

Ačkoliv v jednu chvíli vážně hrozilo, že se poprvé během patnáctiletého působení v Hanspaulce nesejdeme, nakonec se nám podařilo proti Raiffani sestavu nějak slepit. Torzo týmu bylo podobné jako v předchozím zápase, do branky poprvé v sezóně nakoukl Švícko a Viktora na poslední chvíli nahradil Ivoš. A bylo to dobře, protože soupeř na tom byl ještě hůř a celý zápas odehrál v oslabení. To nám tradičně dělalo velké problémy a poté, co Raiffani deset minut před koncem po našich hrubkách dokázali smazat dvoubrankové vedení, museli jsme zachraňovat "povinné" dva body až v závěru.
Jak je již popsáno výše, tak hra proti oslabenému soupeři není žádný med. U nás je to již tradicí, ale řekněme, že v tom nejsme asi jediní...:-).
Zpočátku jsme nemohli najít recept na poctivě bránícího soupeře, který se i po pohledné a rychlé akci dostal do vedení. My jsme moc vyložených šancí neměli, a když už něco, tak jsme se utápěli v zpomalených a nikam nevedoucích kombinacích nebo střeleckých pokusech atakujících hřbitovní zeď. Ale reakce na náskok soupeře byla blesková. Neuplynula ani minuta a Ivoš našel od brankové čáry před prázdnou kisnou Tomáše a ten nemohl nedat. Ano, ač se občas "zadaří", tak z této pozice to nešlo...:-). Do poločasu se toho už moc neudálo, i když nutno říci, že Švícko nás několikrát podržel při šancích soupeře.
Do druhé půle jsme chtěli nastoupit v větším pohybem v ofenzivě, s touhou něco kloudného a překvapivého vymyslet a začít konečně trefovat zařízení. S úspěchem jsme si ale moc nepotykali. Ale naštěstí po pár minutách nás dostal do vedení Michal chytrou střelou kousek za hranicí vápna na zadní tyč, za kterou se brankář pouze ohlédl. Potě se střídaly šance na obou stranách, resp. nepřesnosti v našem podání, ale Švícko v naší brance byl stále spolehlivý. Ve 41. minutě se nám povedla podobná rychlá akce byl první gól soupeře, když po rychlém autu Lukáš posunul míč na Michala a ten se parádně trefil dělovkou do šibenice.
Jak jsme si mysleli, že nás tento gól uklidní, tak přišel tříminutový výpadek a soupeř po našem nedůrazu před brankou a "výstavní" vražedné rozehrávce vyrovnal. Ač se Ivoš na brankové čáře snažil sebevíc, tak ani s pomocí tyče míč z branky nedostal. Ale co se mu nepovedlo v defenzivě, tak si vynahradil na půlce, když vybojoval v souboji důležitý míč pro Tomáše, ten si vyměnil míč s Michalem a dával do odkryté branky.
Po zbytek zápasu jsme se soustředili hlavně na obranu. Raiffani se už do šancí příliš nedostávali, přicházela na ně únava a kupili nepřesnosti. My jsme měli pár zajímavých šancí do otevřené defenzivy soupeře, ale gólem to již neskončilo.

Ve výsledku jsme toho mnoho nepředvedli. Fotbalu moc k vidění nebylo, a zápas rozhodně nebyl hoden úrovně 4. ligy. Co se ale musí ocenit je přístup zúčastněných, ketří se k utkání dostavili, jak na hřišti tak i na lavičce, míněno stále zraněného Adama. Každý se snažil přispět svým dílem ke konečnému výsledku. A i tyto zápasy, když se moc nedaří, jsou důležité pro morálku týmu. Ve článku není zmíněn Anton ani Martin. Ale i jejich příspěvek, převážně v obraně, byl velmi důležitý, stejně jako vstřelené branky a nebo zákroky Švícka.
Hráč zápasu: Tomáš Rosenberger      Profil...      Statistika...

Ač limitován zraněním, znovu musel v nouzi nastoupit. Neplánovaně se nechal pohltit zajímavým zápasem a odehrál více minut než bylo v úmyslu. Výsledkem je opět bolavá kyčel, ale na druhé straně si připsal si dva góly včetně vítězného.

Sviňmetr : 6.6 sviní (velmi kvalitní)