Kalendář akcí:

Červen 2020

PoÚtStČtSoNe
12
3
4567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Program na celý rok...


logo

Modrý Svině - Sokol Picasso


Datum : 10.11.2016 19:30
Místo : Mikulova
Zápas : 9.kolo Hanspaulka
Autor článku : Ota Duben
Výsledek : 2:7 (0:4)

47. David Straka
55. Lukáš Lojín (David Straka)
Karty :

 58. minuta
Adam Marcinik

   tisk Verze pro tisk      email Poslat stránku e-mailem

Pokud byl minulý zápas fackou, tak duel se Sokolem Picasso byl tvrdým direktem. Za soupeřem jsme zaostávali ve všech herních činnostech a po zásluze jsme prohráli vysoko 2:7. V posledních dvou zápasech tak už budeme hrát jen o případný posun do horní poloviny tabulky.
Poprvé v sezoně jsme byli kromě dlouhodobých marodů kompletní, ale nehrálo to žádnou roli. Soupeř nás vyjma první desetiminutovky jasně přehrával a už o poločase bylo očividné, že s tímhle duelem těžko něco uděláme.
Sokol nejen že byl mnohem kvalitnější v zakončení a obecně v ofenzivní fázi, dokázal se navíc včas vracet a velmi poctivě bránit, takže jsme za celý zápas neměli nějaký nadějnější brejk.
Soupeř si lacino vypracoval dvoubrankový náskok po našich individuálních chybách a když k tomu přidal minelu Lukáš, který na pozici posledního nechával míč Pavlovi a útočník Sokolu tohoto nedorozumění využil, nebylo už skoro o co hrát.
Kosmetická úprava skóre z kopaček Davida a Lukáše v druhém poločase nemohla na výsledku nic změnit, soupeř hrál v naprosté pohodě, dával krásné góly a ještě si dovolil řadu šancí zahodit, nebo nechal vyniknout Pavla.
My jsme bohužel znovu nedokázali přizpůsobit taktiku soupeři, na velkém hřišti hráli nejen moc otevřeně, ale v obraně byli také příliš daleko od hráčů a to nemohl dopadnout dobře. V útoku se David spíš trápil, měl jen málo prostoru pro svou hru a několik nadějných akcí zejména v první půli zazdil zbytečným sólováním.
Bohužel nejde nezmínit ani další nesymslné Adamovo extempore, když po faulu na svou osobu neudržel nervy, oplácel a vyprovokoval strkanici, která naštěstí skončila jen žlutými kartami. Není důležité, nakolik tuto situaci zapříčinily mnohé předchozí nepřesné výroky rozhodčího. I s ohledem na minulý zápas tak bohužel vypadáme jako tým, co neumí prohrávat a Adam jako psychicky labilní jedinec, který dokáže rány rozdávat, ale neumí je přijmout.

Hodnocení utkání:
Pokud se nedokážete vyrovnat soupeři alespoň v jednom důležitém aspektu hry, tak se na nějaký slušný výsledek prostě myslet nedá. Bylo vidět, že mezi týmem reálně pomýšlejícím na postup do třetí ligy a námi je pořád ještě velký rozdíl. Pokud chceme alespoň skončit v horní polovině tabulky, což byl předsezónní cíl, musíme se sebrat a minimálně jeden zbývající zápas vyhrát.
Hráč zápasu: Pavel Řeháček      Profil...      Statistika...

Opravdu se nedá říct, že by mu spoluhráči návrat na hřiště dvakrát usnadnili. Každopádně kdyby tentokrát v brance nestál, dopadlo by to ještě mnohem hůř.

Sviňmetr : 2.6 sviní (slabý průměr)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr
10-9 sviní SUPER!!!, 8-7 sviní velmi kvalitní, 6-5 sviní standard, 4-3 sviní slabý průměr, 2-0 sviní krize.

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : No, je pravda že průměrný počet gólů na sezónu jsem málem ještě dohnal :D jinak co se hry týče, já viděl jen poslední dva zápasy, budu hodnotit je. Nastalo to, čeho jsem se bál a to jest, že s příchodem Davida, se hraje již jen na krátké přihrávky od brány s postupným přechodem dopředu, který dle mne v hanspaulce nefunguje ve většině zápasech, jelikoz hrajete stále do plných. Timplementace to.nemyslím špatně vůči Davidovi, ale tímto má Venca a Lukáš třetího k sobě, kdo to tak chce hrál a pokud jsou oni tři na hřišti, další dva lidi tam jsou úplně zbytečně, jelikož oni jim nenahrajou, to platí především u Lukáše, ten prakticky hlavně Antona a Adama na hřišti nebere vůbec v potaz. Navíc se úplně přestalo bránit. Jediný kdo brání je Anton a pak i když Venca to umí skvělé vepředu tak vzadu mu to nejde, ale alespoň se snaží a i tak dost průserů za ostatní vyžehlí, ale pak zas často zbytečně ztratí míč špatnou rozehrávkou, ohledně rozehrává to platilo ty dva zápasy i u Lukáše. David zas udělá vždy dvě skvělé klíčky, stáhne na sebe až 3 hráče, tím uvolní ostatní ale jde pak do další klíčky, co nevyjde a je z toho zbytečný protiútok. Ale co musím zas říct, že třeba cokoli já Davidovi v klidu řekl tak on v klidu odpoví a vezme si to k srdci a následně se snaží to napravit a zároveň nervy na ostatní, to že tu a tam něco vytknout je normální a převážně má pravdu. Reakce pak někoho, že na něj začne řvát tak se nedivím, že David pak začne řvát taky, ale je to škoda. Další posílá Máza, hraje to co jsem já osobně od něj čekal, vzadu supr a podporuje útok s tím že se stíhá vracet většinou. Jen když to shrnu, poslední dva zápasy prostě nešli hrát jako velký fotbal ala Barca a ještě k tomu jen ve 3 lidech. Já chápu že vám nakupování od branky přijde nefotbalové, ale alespoň je z toho často aut u soupeře nebo roh, občas ohrožení branky přímo a hlavně z toho není ztráta míče na půlce a následně přečíslení. Rohy, to je věcné téma, ale tak déle jsem nebyl, to jde za mnou měl jsem to před zápasem říct jak chci aby se to hrálo a ano, je to zbytečné defenzivní, ale nikdy jsme z toho gól nedostali když se to stačilo postavit. Omlouvám se zdá jsem někoho naštval. Ale prostě hodnotím poslední dva zápasy a mám z nich takovýhle dojem. Já sám vím, že normálně bych chytil taky více gólů, ale to už se jedná spíše o góly ke konci zápasu které už moc nerozhodly.


Průměrné hodnocení utkání :

Obrana - 2 (mizerný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Útok - 4 (podprůměrný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Týmový duch - 1 (katastrofální)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Prostředí - 4 (podprůměrný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Výsledek - 2 (mizerný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr


Brankář
brankar
Pavel Řeháček

Obránci
obrana
Anton Olkhovoy

obrana
Jirka Dymák

obrana
Michal Bočan

obrana
Adam Marcinik

obrana
Lukáš Lojín

Útočníci
obrana
David Straka

obrana
Vašek Doubek

obrana
Tomáš RosenbergerNaše další články o odehraných zápasech
Sezóna Jaro 2020 - 5.F
Ostatní sezóny
POHÁRY a PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ
TURNAJE