Kalendář akcí:

Srpen 2019

PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
192021222324
25
262728293031
Program na celý rok...


logo

Modrý Svině - Ya Basta!


Datum : 31.10.2013 20:15
Místo : Záběhlice
Zápas : 8.kolo Hanspaulka
Autor článku : Ota Duben
Výsledek : 1:1 (0:1)

52. vlastní
Karty :

bez karet

   tisk Verze pro tisk      email Poslat stránku e-mailem

Prokletí záběhlického hřiště trvá, ani na třetí pokus jsme tady nedokázali vyhrál, byť tentokrát jsme alespoň v závěru urvali s Ya bastou bod za remízu 1:1. Naše hra alee zatím stále výrazně zaostává za očekáváním.
Po čtrnáctidenní pauze jsme dorazili do Záběhlic téměř kompletní až na Jirku Dymáka a už před zápasem nás mohla potěšit další ztráta konkurenčních Kamarádů, kteří překvapivě prohráli 1:2 s posledním Sorry. Stejně jako před měsícem, ani tentokrát jsme jejich zaváhání nedokázali naplno využít.
První pět minut duelu bylo dost možná tím nejlepším, co jsme zatím v této sezóně převedli. Hráli jsme aktivně, v pohybu a "překvapivě" si vytvořili i převahu a šance, byť ne nějaké vyložené. Naproti tomu soupeři stačila jediná akce na to, aby nás zchladil. Útočník se uvolnil na lévé straně naní obrany a střelou na přední tyč trochu zaskočil Pavla.
Tím se obraz hry zásadně změnil a my zklouzli zpět do obvyklého stereotypu. Minimální pohyb, nakopávání balónů nazdařbůh a pokud už se nějakým nedopatřením dostaneme do šance, tak ji samozřejmě zahodíme. Tentokrát se vyznamenal Tomáš, který sám před brankářem tak dlouho výmýšlel, jak bude střílet, až poslal míč mimo branku.
Byli jsme tedy sice víc na míči, ale většinou bez koncovky a soupeř své situace využíval maximálně k rychlým brejkům do otevřenější obrany. V prvním poločase jich příliš nebylo, po přestávce ale dokázal místy i zatlačit a Pavel se musel v brance otáčet. A ačkoliv jsme víc drželi míč, práce měli oba gólmani asi tak stejně. Vysvětlení je nabílední - prostě jsme nestříleli a když, tak nijak nebezpečně.
Samostatnou kapitolou byl pak výkon rozhodčího, který nám také příliš nepomohl. Nejdřív stažení Lukáše, který by šel sám na gólmana, ohodnotil jen žlutou kartou, v druhém poločase zas nevyloučil hráče, který na lajně sestřelil opět Lukáše, aniž by chtěl hrát míč.
Když už to vypadalo na další zakletý zápas, pomohl nám soupeř sám tím, že si v 52. minutě náš roh srazil do vlastní sítě. V posledních minutách jsme si dokázali vytvořit jakýsi souvislejší tlak, na další gól jsme se už ale nezmohli.

Hodnocení utkání:
Remízu nakonec musíme brát jako úspěch, ke zbytečné porážce totiž nebylo daleko. Stále tak máme dvoubodový náskok na nepostupové příčky, problémem je, že všechny tři konkurenty máme ještě před sebou. Takže bychom se měli trochu vzpamatovat a uvědomit si, že s tímhle herním projevem to nemůže stačit ani v sedmé lize. Pokud to nepochopíme po tomto zápase, tak už nám asi není pomoci...
Hráč zápasu: Tomáš Rosenberger      Profil...      Statistika...

Po jeho rohu padl vyrovnávací gól, ovšem za naložení se šancí v prvním poločase by si zasloužil úplně něco jiného. Bohužel tentokrát nevynikal vůbec nikdo...

Sviňmetr : 5 sviní (standard)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr
10-9 sviní SUPER!!!, 8-7 sviní velmi kvalitní, 6-5 sviní standard, 4-3 sviní slabý průměr, 2-0 sviní krize.


Průměrné hodnocení utkání :

Obrana - 7 (velmi dobrý)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Útok - 2.5 (mizerný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Týmový duch - 6 (dobrý)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Prostředí - 6.5 (dobrý)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Výsledek - 3 (slabý)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr


Brankář
brankar
Pavel Řeháček

Obránci
obrana
Anton Olkhovoy

obrana
Ivo Kurhajec

obrana
Matěj Kuncíř

obrana
Adam Marcinik

obrana
Ota Duben

Útočníci
obrana
Lukáš Lojín

obrana
Tomáš Rosenberger

obrana
Jirka ŠkrábekNaše další články o odehraných zápasech
Sezóna Podzim 2019 - 5.F
Ostatní sezóny
POHÁRY a PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ
TURNAJE