Výsledek : 3:1 (1:0)

4. Lukáš Lojín (Adam Marcinik)
49. Lukáš Lojín (Tomáš Rosenberger)
55. Pavel Řeháček

Doslova heroický výkon torza sestavy přinesl důležitou druhou výhru v sezóně. Ačkoliv nám chyběli čtyři zranění hráči a více než poločas jsme hráli prakticky jen ve čtyřech, udolali jsme Sebranku 3:1 a získali dva povinné body v postupovém boji.
Soupiska na začátku sezóny připomíná víc lazaret než co jiného, k Jirkovi Škrábkovi s Ivošem přibyl se zády laborující Matěj a výhra nad Sargasem byla draze vykoupena zraněním kotníku Jirky Dymáka. A jelikož Mirek zatím na fotbal kašle a Michal měl opět trénink, znamenalo to jediné - jistotu dalších šedesáti minut bez střídání. Soupeř na tom byl zpočátku stejně, po pár minutách mu ale dorazila hned trojice hráčů a jeho snahou samozřejmě bylo nás uběhat.
"Modrým" se ale vstup do utkání nadmíru vydařil, Lukáš se už ve 4. minutě proháčkoval obranou a rychlou přízemní střelou pokořil gólmana. Postupně jsme ale přenechali iniciativu soupeři, snažili se hlavně poctivě bránit a nikam zvlášť se nehnali. Přesto jsme měli další šance, Tomáš minul zblízka odkrytou branku, Anton měl po dlouhém míči za obranu slibou příležitost, Lukášův střílený trestňák nasměroval Tomáš v obtížné pozici jen do tyče a Adam šel sám na gólmana, kterého bohužel také trefil.
Defenzivní taktika nabrala ještě více na významu okolo 20. minuty, kdy Tomáš odkulhal z jedné nepřehledné situace ve vápně s pochroumaným kotníkem a ačkoliv dál zůstal na hřišti (ono mu také nic moc jiného nezbývalo), působil s posledním hráčem soupeře na druhé polovině a my hráli od té doby víceméně ve čtyřech. Soupeř si vyložené přiležitosti připravoval téměř bez výjimky jen po našich chybách a nedůslednostech, nedokázal ale potrestat ani ojedinělé Pavlovo zaváhání při odkopu.
Síly ale kvapem ubývaly a situace o poločase nevěstila nic dobrého. Sebranka přidala a tlačila se před branku, my se zmohli většinou jen na odkopy a ty v tomto úseku hry Pavlovi zrovna dvakrát nešly. Logickým vyústěním naší pasivity na začátku druhé půle byl bohužel vyrovnávací gól, Ota nechal na levé straně odcentrovat hráče a Tomáš v roli posledního neměl šanci rozběhnutého útočníka zastavit - 1:1.
S ohledem na předzápasové prognózy byla sice remíza ztrátou, ale v této situaci bychom se s ní asi i smířili. Jenže nejprve po chytře rozehraných rozích měl šanci Lukáš a Anton a poté nám naštěstí "pomohl" výrazně i gólman Sebranky. Nejdřív pravděpodobně už mimo vápno nesmyslně vyboxoval míč v souboji se "statickým" Tomášem a v nastalém zmatku se nejlépe zorientoval po Tomášově přistrčení Lukáš, který nám tečovanou střelou vrátil vedení. A v samém závěru zápasu se představil "borec nakonec" Pavel ve své zamilované činnosti, který naprosto přesným a cíleným odkopem od branky zaskočil svého nebohého protějška. Dál se utkání dohrávalo spíš jen z povinnosti.

Ačkoliv soupeř byl o poznání slabší než před týdnem, vybojované body jsou mnohem cennější, po Tomášově zranění s nimi asi počítal málokdo. Ukázali jsme ale obrovskou vůli, sebeobětování a maximální nasazení, tedy hlavní atributy, které by nás měly zdobit na cestě za návratem o patro výš. Po dvou kolech máme plný počet bodů a jiné cíle než postup si teď už rozhodně dávat nemůžeme. Nezbývá ale než doufat, že do příštího týdne se některý z marodů stihne uzdravit, napotřetí by to bez střídání nejspíš vyjít nemuselo.
Hráč zápasu: Pavel Řeháček      Profil...      Statistika...

Na začátku sezóny je ve skvělé formě. Opět zvládl řadu důležitých zákroků při převaze soupeře a výborný výkon korunoval třetím gólem.

Sviňmetr : 8.4 sviní (SUPER !!!)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : Tahle sezona mne zatim bavi :) podavame dobre vykony a vsichni se snazi... Parada :)

Tomáš Rosenberger a jeho komentář k zápasu : Well done!

Ota Duben a jeho komentář k zápasu : Jako je to super, o tom žádná, ale to po mě fakt chcete, abych hrál ve svym věku 60 minut v kuse?:-)