Kalendář akcí:

Srpen 2019

PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
192021222324
25
262728293031
Program na celý rok...


logo

Modrý Svině - Atlético Cerveza


Datum : 9.5.2013 19:15
Místo : Zákostelní
Zápas : 7.kolo Hanspaulka
Autor článku : Tomáš Rosenberger
Výsledek : 7:1 (5:0)

6. Tomáš Rosenberger (Anton Olkhovoy)
11. Tomáš Rosenberger (Anton Olkhovoy)
14. Michal Vrtiška (Jirka Dymák)
16. Ivo Kurhajec (Jirka Dymák)
25. Tomáš Rosenberger
46. Tomáš Rosenberger (Ota Duben)
58. Pavel Řeháček (Michal Vrtiška)
Karty :

bez karet

   tisk Verze pro tisk      email Poslat stránku e-mailem

V sedmém kole Hanspaulky jsme si konečně připsali první výhru, byť soupeř nám to výrazně usnadnil svou slabší docházkou. Zároveň jsme oživili naděje na udržení, bodový zisk však musíme potvrdit příští týden proti Banzaii. Na výhře 7:1 se podílel čtyřmi góly Tomáš.
K utkání pravdy jsme se sešli s jedním hráčem na střídání, plus časově zmatený Ivoš se dostavil až v průběhu prvního poločasu. Co by za to dal soupeř, který hrál celý zápas v oslabení. Tento fakt byl pro náš tým možná kontraproduktivní. Od začátku jsme nehráli naplno, ale k zápasu jsme přistupovali spíše ve stylu "kopnout si" a třeba předvést nějakou kombinační hru, která v nás jistě dřímá.
Úvod utkání byl spíše opatrný s minimem šancí a zřejmě zákazem střílet. Bohužel v průběhu utkání se zápasu se znovu ukázal v plné nahotě fakt, že nejsme schopni proměňovat i ty nejvyloženější šance. Bylo vidět, že každý si chce dát aspoň toho gól. Byla to místy křeč, zejména v podání produktivního Matěje. Šancí měl na několik zápasů, ale ani ty nejvyloženější neskončily brankou. Často jsme se také utápěli v nesmyslných kombinacích.
Logicky jsme ale měli neustálou převahu a bylo pouze otázkou, kdy dáme první gól. Ten padl poté, co Anton na hranice vápna našel osamoceného Tomáše, který nepříliš povedenou střelou z první procedil míč i za pomocí stínícího Matěje do sítě. Následoval sled nepřesných zakončení, pak ale po pravé straně zatáhl Matěj míč, posunul přes Antona na zadní tyč a Tomáš jen nastavil placírku.
Další dvě branky připravil přesnými přihrávkami Jirka, nejprve se trefil Michal a poté také velice čerstvě přišedší Ivoš v úniku sám na brankáře. Do konce poločasu se prosadil do třetice Tomáš, když našel odražený míč u lajny, potáhl na střed, zahrál obránci na housle a přízemní střelou na přední tyč uzavřel gólové dějství v prvním poločase.
Nemá samozřejmě smysl vypočítávat všechny zahozené šance a nedotažené akce, to bychom tu byli do večera. Do druhé půle vyrukoval na hrot Ota a pokusil se navázat na předminulé utkání s Cervezou, kdy parádně skóroval. Snaha byla, leč marná. Nakonec si připsal alespoň asistenci, když jeho tečovaná střela skončila na spojnici a akci zakončil z voleje do prázdné branky Tomáš.
Pak se nám také "povedlo" inkasovat, kdy soupeř prošel po pravé straně přes dva naše hráče a přečíslení zakončil přízemní střelou, na kterou Pavel nedosáhl. Nutno dodat, že jakkoliv byl soupeř oslaben, tak si Pavel také párkrát slušně zachytal.
Poté si náš brankář vyměnil pozici s Jirkou a šel si spravit chuť do útoku. Nejprve odmítl skórovat do téměř prázdné branky po křižné přihrávce Tomáše, ale nakonec se z podobné pozice prosadil po docela pohledné akci po ose Tomáš – Matěj – Michal. K vidění bylo vidět ještě několik šancí aktivního Matěje, doufejme, že si šetří góly na důležitější zápasy v boji o udržení.

Hodnocení utkání:
Hra se nám místy nedařila, byly k vidění i komické akce, ale na druhou strany jsme dali pár branek a hlavně se nikdo nezranil. Zbytek sezóny je stále o co hrát a musíme doufat v hojnou docházku a také, že nás tento lehce netradiční zápas trochu nakopne.
Hráč zápasu: Tomáš Rosenberger      Profil...      Statistika...

Dal čtyři góly, tak koho vyhlásit jiného...

Sviňmetr : 6.7 sviní (velmi kvalitní)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr
10-9 sviní SUPER!!!, 8-7 sviní velmi kvalitní, 6-5 sviní standard, 4-3 sviní slabý průměr, 2-0 sviní krize.


Průměrné hodnocení utkání :

Obrana - 5.5 (průměrný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Útok - 6 (dobrý)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Týmový duch - 8 (výborný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Prostředí - 7 (velmi dobrý)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Výsledek - 7 (velmi dobrý)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr


Brankář
brankar
Pavel Řeháček

Obránci
obrana
Anton Olkhovoy

obrana
Jirka Dymák

obrana
Matěj Kuncíř

obrana
Ota Duben

Útočníci
obrana
Ivo Kurhajec

obrana
Michal Vrtiška

obrana
Tomáš RosenbergerNaše další články o odehraných zápasech
Sezóna Podzim 2019 - 5.F
Ostatní sezóny
POHÁRY a PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ
TURNAJE