Datum : 16.3.2013 10:00
Místo : Pražačka
Zápas : Ligový pohár
Výsledek : 0:3 (0:1)

Zázrak se nekonal, pouť Modrých Sviní Ligovým pohárem skončila znovu ve druhém kole. S třetiligovou Petrohradskou jsme prohráli po vcelku jednoznačném průběhu 0:3 a z dalších bojů jsme vyřazeni. Obnovenou premiéru v našem dresu zažil Jirka Vojíř.
Sobotní ráno docházce nepřálo, chyběla prakticky polovina kádru, naštěstí soupeř na tom byl podobně. Od prvních minut se nijak nečekaně hrálo pod taktovkou Petrohradské, soupeř i bez střídání byl pohyblivější a dokázal si vytvářet šance, s proměňováním to ale naštěstí bylo horší.
A tak jsme soupeři museli pomoct na koně sami. Jirka s Antonem sice dobře vytlačili útočníka ze střeleckého úhlu, ten ale přesto zkusil vystřelit. Po biliáru mezi našimi bránícími hráči se míč odrazil do branky a Pavel mohl tak maximálně smutně pokrčit rameny.
Nedá se říct, že bychom neměli žádné šance, ale k vážnějšímu ohrožení branky jsme se prakticky nedostali a trochu nejistého brankáře jsme příliš neprověřili. Ivoš v druhém poločase mířil v krkolomné pozici nad branku, na vteřinku volný Jirka ve vápně netrefil míč ideálně a v závěru po rohu střílel Pavel těsně vedle levé tyče.
Skóre po první půli bylo ještě vcelku slibné, jenže to bychom jako už poněkolikáté za poslední dobu nesměli fatálně prochrápat začátek druhého poločasu a opět inkasovat prakticky hned z prvního útoku soupeře. V tu chvíli už nebylo moc o co hrát, Petrohradská si náskok hlídala a zároveň dál hrozila, takže Pavel měl spoustu práce a několikrát zachránil téměř jistý gól. V závěru jsme ještě inkasovali potřetí přijatelný výsledek si tak ještě trochu pokazili.

V oslabené sestavě nešlo myslet na větší úspěch, přesto jsme nepodali nejhorší výkon a mohli odejít sice poraženi, ale se vztyčenou hlavou.
Hráč zápasu: Pavel Řeháček      Profil...      Statistika...

Na začátku sezóny zatím prodává velmi slibnou formu, zmařil řadu slibných šancí soupeře a vypadalo to, že si zápas užívá. Za góly nemohl, zvlášť ten první byl hodně smolný.

Sviňmetr : 6 sviní (standard)

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : no, na to jak sem se býl jakej to bude debakl, tak mě nakonec mrzí to, že sme prohráli :D zpětně si uvědomuju, že sme se do šance skoro nedostali, ale směrem dozadu sme měli smůlu, a dva zbytečný goly jsou škoda, třetí už byl důsledkem odevzdání všech sil v průběhu zápasu a i naděje ne změnu výsledku. Škoda že nebyl Kunca, možná by nás malinko vyhecoval s tim něco udělat ještě a i by pomohl.