Kalendář akcí:

Říjen 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21
222324252627
28293031
Program na celý rok...


logo

Modrý Svině - Pragoflora TJ


Datum : 14.10.2011 18:30
Místo : Záběhlice
Zápas : 6.kolo Hanspaulka
Autor článku : Otakar Duben
Výsledek : 0:1 (0:1)

Karty :

bez karet

   tisk Verze pro tisk      email Poslat stránku e-mailem

Přehlídka fotbalového zoufalství pokračuje, ani proti Pragofloře nedokázaly Modrý Svině překročit svůj gólově impotentní stín a v utkání, které mohlo dopadnou jakkoliv, prohrály nejhorším možným výsledkem 0:1.
Do zápasové sestavy v průběhu týdne nepříjmeně zasáhla podzimní vlna nachlazení, chyběli Petr, Martin i Matěj, navíc Honza musel zůstat v práci. Pouze v osmi hráčích jsme tak čelili rozjetému soupeři, který vyhrál třikrát za sebou a v posledním zápase dal devět gólů.
Už asi po třech minutách mohlo být hodně veselo, když jsme se po chybě soupeře dostali do přečíslení tři na jednoho, Jirka v ideální pozici sám před brankářem ale ještě zbytečně nahrával Ivošovi, který ovšem vůbec netrefil míč, natož prázdnou branku. Tato další urážka fotbalového Pánaboha se nám v průběhu utkání vrátila několikrát, když mimo jiné v situaci sám na brankáře selhali Jergy s Michalem a soupeř přežil bez úhony i pár závarů, kdy gól visel doslova na vlásku.
Pragoflora se snažila prosazovat kombinací i dlouhými nákopy a poté, co ustála náš úvodní tlak, byla několikrát hodně blízko vedoucímu gólu. Ten také bohužel z jedné takové akce vstřelila. Ota nestihl zastavit útočníka z druhé vlny, který si potáhl míč do křídla a zpoza vápna se trefil přesně na zadní tyč. Inkasovaný gól nás ale nepoložil a nadále se hrál vyrovnaný fotbal, jen branky nepadaly.
V druhé půli hrál soupeř už víc zezadu, častěji nakopával míče na jediného útočníka, který byl doplňován z druhé vlny a Pavel měl plné ruce a nohy práce. Pragoflora dvakrát trefila tyč a jednou břevno, odkud se míč odrazil na brankovou čáru; na druhé straně přišly naše výše zmíněné šance, ovšem trest za nedůslednost a nedostatečný tah na branku byl neúprosný - druhá prohra 0:1 s Pragoflorou, tedy týmem, který jsme mohli v pohodě porazit...

Hodnocení utkání:
Možná by nebylo od věci si osvěžit nejzákladnéjší pravidlo fotbalu... "Cílem hry je dosáhnout více gólů než soupeř. Gólu je dosaženo tehdy, když míč přejde brankovou čáru mezi tyčemi branky." (zdroj: Wikipedia)
Hráč zápasu: Pavel Řeháček      Profil...      Statistika...

Dobře si postavil tyče a hlavně v druhé půli nás několikrát podržel v důležité chvíli. Za gól nemohl a za naši střeleckou nemohoucnost už vůbec ne...

Sviňmetr : 5.5 sviní (standard)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr
10-9 sviní SUPER!!!, 8-7 sviní velmi kvalitní, 6-5 sviní standard, 4-3 sviní slabý průměr, 2-0 sviní krize.

Ota Duben a jeho komentář k zápasu : Vážně uvažuju o tom, že v příštím zápase půjdu na hrot já... na výsledku se to stejně nepozná, pač nula od nuly pojde...

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : Zápas mě bavil, dobře sem si zahrál, nikdo se nezranil, soupeř byl fajn....atd. Jo je škoda že sme prohráli, ale mě jde hlavně o to abych byl hráčem zápasu a užil si to :D (jinak Jirka nahrával správně u tamté akce)

Jirka Dymák a jeho komentář k zápasu : Nejdřív trochu konstruktivně, chybí tomu fakt už jen trocha důrazu a přesnosti a padat to tam začne. Pozitivum vidím v tom, že až na menší výpadek po začátku druhý půle byla vidět snaha a odhodlání, bohužel bez výsledku. A teď něco k článku jako takovému, Oto, začíná mi to zavánět profesní deformací. Pěkně zkritizovat (což o to, ne že by snad nebylo co), zahojit se ironií v podobě "hodnocení utkání" a poslední větou neopomenout zpochybnit výkon soupeře(kdybychom inkasovali vícekrát, nemohli bychom proti tomu říct ani popel). I v kontextu tvého komentáře u přihlašování, bych ti rád připomněl, že tohle není Česká repre, ani Slavie a podobný poraženecký řeči nejsou na místě. Navrhuju zatnout zuby a o to víc nechat na hřišti. K mojí šanci, příště se ve "stejným" případě rozhodnu na 99% stejně a opět to budu dávat líp postavenýmu hráči.

Tomáš Rosenberger a jeho komentář k zápasu : Je to velká bída, jako bychom se báli dát góla. Už se to musí změnit, tohle dlouho nepamatuju v našem týmu. Chcete to věci řešit jednodušeji!


průměrná známka/počet hlasujících hráčů (1..nejlepší, 5..nejhorší)

Brankář
brankar
Pavel Řeháček

2/6
Obránci
obrana
Anton Olkhovoy

2.29/7
obrana
Ivo Kurhajec

2.17/6
obrana
Tomáš Rosenberger

3/6
obrana
Ota Duben

2.67/6
Útočníci
obrana
Jirka Dymák

2/6
obrana
Jirka Škrábek

2.67/6
obrana
Michal Malý

2.67/6


Naše další články o odehraných zápasech
Sezóna Podzim 2019 - 5.F
Ostatní sezóny
POHÁRY a PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ
TURNAJE