Datum : 10.6.2011 18:15
Místo : Podvinný Mlýn
Zápas : 9.kolo Hanspaulka
Výsledek : 0:4 (0:1)

Utkání s vedoucí Atlantou Žižkov definitivně rozhodlo o tom, že v posledních dvou kolech nás čeká těžký boj o záchranu. Bez možnosti střídání jsme sice statečně vzdorovali, v půli prohrávali jen o gól, nakonec jsme ale padli 0:4 a v příštím kole musíme nad sestupujícím Juniorem Motol bezpodmínečně vyhrát.
Zápas s prvním, poslední utkání na domácí půdě, potřeba bodovat - a nás se sešlo na Podviňáku šest... Richi dal přednost učení, Michal s Matějem jiným akcím, s Petrem se vážně počítat nedá, a víc nás prostě není, takže jsme hráli celý zápas bez střídání. Soupeř točil prakticky dvě pětky, takže každému musí být jasné, jak to asi mohlo vypadat.
První poločas byl ještě celkem slušný. Dobře jsme bránili, Pavel chytal a směrem dopředu jsme také měli nějaké náznaky. Soupeř sice držel většinu času míč, občas nás přihrávkami docela motal, ze hry se ale neprosadil. Pomohla mu až standardní situace, po rohu střílel z druhé vlny nabíhající útočník, Pavel míč jen vyrazil a Jirka už dorážejícího hráče Atlanty přetlačit nedokázal.
V druhé půli jsme chtěli udržet co nejdéle těsný rozdíl a pokusit se případně o vyrovnání. Jenže jsme během deseti minut třikrát inkasovali a nebylo o co hrát. Nejdřív Pavlovi smolně proklouzla střela pod tělem a na brankové čáře si dva útočníci mohli střihnout o to, kdo doklepne míč do prázdné branky.
Poté jsme výjimečně propadli ve středu pole a osamocený útočník přehodil vybíhajícího Pavla. A do třetice všeho zlého jsme inkasovali z přímého kopu, který ve zdi tečoval Ivoš. Ve zbývajícím čase jsme si dokázali vytvořit několik možností ke korekci skóre, vždy ale kousek chyběl a ani soupeř už své vedení nenavýšil.

Krátce a dobře - nešlo to, za této situace, v tomto počtu a v takovéto sestavě prostě ne. Je to škoda, protože s tímto soupeřem se určitě hrát dalo.
Hráč zápasu: Tomáš Rosenberger      Profil...      Statistika...

Rozhodování bylo těžké, ale Tomáš zahrál v obraně slušně, nebyl u žádného inkasovaného gólu a letos ještě vyhlášen nebyl...

Sviňmetr : 5.5 sviní (standard)

Ota Duben a jeho komentář k zápasu : Potřetí v sezóně jsme neskórovali, jen dvakrát jsme dali víc než gól, tři z jedenácti úspěšných tref byly vlastní góly soupeře a průměr vstřelených gólů na zápas máme hrůzunahánějících 1,22... Sorry, ale tohle je na šestou ligu prostě málo...

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : podle mě sme hráli teda s nejlepim soupeřem letošní sezony a je jedno jakou bychom měli sestavu. Náš výkon byl podle mne poměrně dobrej na to že se nedalo střídat. A já si zachytal tentokrát až moc :D

Tomáš Rosenberger a jeho komentář k zápasu : Souhlasím s Pavlem. Zápas to byl dobrej, soupeř slušnej a na naše možnosti sme zahráli. Jen škoda pár zbytečných gólů. Teď už "jen" 2x vyhrát :-).