Výsledek : 3:1 (2:1)

16. Pavel Řeháček
23. Tomáš Rosenberger (Pavel Řeháček)
37. Richard Duben (Tomáš Rosenberger)

Kompaktní týmový výkon a netradiční Pavlův ofenzivní příspěvek stály u zrodu našeho dalšího důležitého vítězství, které nás výrazně přiblížilo záchraně. Na běchovické trávě jsme udolali Šejka Peterku 3:1 a posunuli se do lepší poloviny tabulky.
Bez pracujícího Matěje a na "otcovské dovolené" pobývajícího Michala jsme se v 8. kole vrhli na dalšího soupeře, přes kterého měla vést cesta k záchraně. Šejci sice sezónu dobře začali, jenže poslední tři zápasy prohráli a na 5. místě měli před námi pouze bodový náskok.
Začátek zápasu patřil soupeři. Hrál více s balónem a dostával se i do zakončení, byť žádnou vyloženou šanci si nevypracoval. Do vedení jej dostala až naše chyba, když Richi po rohu zbytečně ztratil míč před vápnem a to se prostě nevyplácí. Gól nás ale nesrazil a ještě do poločasu jsme skóre otočili.
Nejdřív se prosadil přímo z výkopu Pavel, jehož oblouček gólman Šejků fatálně podcenil, za chvíli pak další Pavlův nákop tečoval Tomáš přes nepochopitelně vybíhajícího brankáře. Soupeř se dostal do útlumu a až do poločasu byla hra celkem vyrovnaná. Plán do druhé půle tak byl víceméně jasný. Poctivě bránit a zkusit nějaký brejk.
Taktika nám vyšla celkem brzy, po přerušení postupného útoku soupeře následovala rychlá přihrávka na Tomáše, který se obtočil kolem obránce, a když napřahoval ke střele, byl sražen svým strážcem. Ačkoliv celá situace se odehrála na hranici vápna a Tomáš byl ve vyložené šanci, místo vyloučení a penalty jsme měli k dispozici pouze přímý kop. Tomášovu střelu gólman jen vyrazil a Richi z úhlu propasíroval míč do sítě.
Zbytek zápasu se odehrával v duchu platonického tlaku soupeře, který nebyl schopen na naši obětavě hranící obranu nic vymyslet a když už se individuálně prosadil, zasáhl Pavel nebo v jednom případě tyč. My jsme naopak mohli výhru pojistit z několika brejků, ale Anton ani Richi v dobrých pozicích netrefili branku.

Skvělý týmový výkon, zvlášť v druhé půli jsme soupeře nepustili prakticky do ničeho. Ze hry jsme se jako už tradičně v podstatě neprosadili, ale dokud se vyhrává, tak to nevadí...
Hráč zápasu: Pavel Řeháček      Profil...      Statistika...

První gól dal, rozhodující v podstatě zařídil a spolehlívým výkonem nedal soupeři sebemenší šanci na zvrat. Za gól nemohl.

Sviňmetr : 7.5 sviní (velmi kvalitní)

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : tééééééda takle mi upřít druhej gól, známe to Rózovo "tečování" :D tssssss :D Jinak tady vidíte, že neni důležitý dát tvrdou ránu ale prostě technicky mířit pod břevno :D

Tomáš Rosenberger a jeho komentář k zápasu : Hele teč je teč :-)... Nee, kdybych to netečoval tak to fakt neřešim. Jinak souhlasím jak s dobrym týmovym výkonem, fakt se mi to líbilo, tak i s tvrzením Pavla že rána není všechno, i když jak kdy :-D