Autor článku : Ota Duben
Výsledek : 2:4 (1:1)

1. Michal Stodola (Petr Gregor)
44. Matěj Kuncíř

Nepovedený druhý poločas nás stál naději na body v jednoznačně hratelném utkání s Gladiators Beroun, který nakonec skončil naší porážkou 2:4. V prvním poločase jsme i bez možnosti střídání udrželi remízu 1:1, po přestávce jsme už v kompletní sestavě doplatili na chaos v obraně a třikrát zbytečně inkasovali.
Pohled na lavičku před zápasem byl už jako tradičně tristní. Jelikož Richi onemocněl, Gregi nemohl a Matěj se zasekl v práci na druhém konci Prahy, bylo nás na první poločas do hry pouze šest. Taktika proti pravidelně střídajícímu soupeři byla jasná. První poločas nějak ubránit a doufat v přijatelný výsledek.
Na začátku zápasu nám pomohlo to, že polovina soupeřova týmu se ještě převlékala a my tak hráli něco přes minutu jen proti čtyřem. A tuto výhodu jsme také bleskově zužitkovali. Petrův aut nasměroval hlavou na branku Michal a na přední tyči gólmanovi clonící Ota stačil naštěstí uhnout - 1:0.
To bylo ovšem až do půle kromě dvou pološancí z naší stany asi vše. Dál hráli převážně v tu chvíli kompletní Gladiátoři, my poctivě bránili a zkoušeli něco vymyslet z Pavlových výhozů, což ovšem bylo ve většině případů dost obtížné. O následcích výkopů nemá cenu mluvit, míč jsme většinou nezískali, zato byl do 15 vteřin zpátky na naší půlce, a tak to bylo pořád dokola.
Obrana ale pracovala spolehlivě a Pavel až na jednu výjimku, kdy si málem hodil sám míč do branky, chytal s přehledem. Souhra v defenzívě vážněji zahaprovala pouze jednou a špatné přebrání hráčů nás stálo vedení, když se nepokrytý hráč na levém křídle trefil přesně na zadní tyč.
Do druhého poločasu už byl k dispozici Matěj, což nám ovšem paradoxně spíš uškodilo. Sil bylo sice s ohledem na střídání najednou trochu více, zároveň jsme ale polevili v obraně v koncentraci a zaplatili za to. Během dvou minut se soupeř jednoduše dvakrát prosadil a celá poločasová snaha byla v podstatě k ničemu.
Druhý poločas ale nebyl jen o gólech soupeře, ale také o našich šancích, bohužel opět o těch neproměněných. Anton po krásné individuální akci trefil jen tyč, na Petra zívala prázdná branka, ovšem nedokázal míč správně usměrnit a i dvě další velké šance skončily v propadlišti dějin. Stále tak platí, že za šest zápasů jsme dali jediný gól ze hry!
Matěj sice ještě z přímého kopu vykřesal naději, když tentokrát gólmanovi výborně clonil Tomáš, jenže pak jsme znovu selhali při přebírání útočníků a bylo definitivně po zápase. V závěru se sice ještě stačil na Matějovi vyfaulovat jeden z protihráčů, ale kratičká závěrečná přesilovka už nám nepomohla.

Herní projev v první půli nebyl zvlášť dobrý, byl však zapříčiněn okolnostmi a vyvážen nasazením, bojovností a obětavostí všech. Jenže to, co jsme předváděli v obraně druhý poločas, to si prostě na této úrovni dovolit nemůžeme. To, že dáváme obecně málo gólů a útok se prakticky neprosazuje, to víme dobře a nedá se s tím nic dělat, snad jen doufat, že se to zlomí. A nebo se také můžeme podívat realitě do očí a připustit si, že za současných okolností a s tak úzkým kádrem na šestou ligu prostě nemáme...
Hráč zápasu: Michal Stodola      Profil...      Statistika...

Střelecky se prosadil už ve druhém zápase v řadě, což je při naší střelecké impotenci samo o sobě zázrakem, kromě toho hlavně v prvním poločase neúnavně běhal po celém hřišti a spolu s Antonem byl naším nejnebezpečnějším hráčem. Navíc v této sezóně vlastně nikdo svými výkony výrazně nevyčnívá a Michal letos ještě MOTM nebyl...:-)

Sviňmetr : 4 sviní (slabý průměr)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Anton Olchovoj a jeho komentář k zápasu : (Ota - "kdyby Anton hrál jako Pánbůh...") Budu se snažit:-)

Martin Viták a jeho komentář k zápasu : Zápas byl fajn (až na tu zimu a že mě Vítek pořád objímal). První půle byla super. Bez střídání jste dokázali držet krok se soupeřem a i zahrozit. Škoda druhé půle a zbytečných gólů. Ale život jde dál :)

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : mě přišlo, že sme hráli se zbytečnym respektem už od první minuty. To podle mě rozhodlo. díky tomu sme dostali první gol. Druhá půle pak byla docela dobrá, jen se tam hold občas blbě přebral protihráč a soupeř toho dokázal využít no.

Ota Duben a jeho komentář k zápasu : Jasný, můžem se bavit o tom, že soupeř by hratelnej, a taky že byl, jenomže o tom to bohužel vůbec neni. A už to neni ani o tom, jestli se někdo nemůže urvat dřív z práce nebo je nemocnej... Já si totiž pamatuju časy, a neni to zas tak dávno, kdy jsme neměli problém přejet kohokoliv, případně ty body prostě nějak urvat. Jenže to na to bylo dost lidí. A zatímco během posledního roku a půl přišli do týmu dva hráči - přičemž jeden je momentálně stejně zraněnej a druhej začal až teď na podzim, z různejch důvodů nehraje pět borců, z nichž minimálně dva byli oporama, na kterejch hra stála a všichni měli pravidelně více než dvoutřetinovou docházku. A i pokud pominu Michala s Martinem, u kterejch jsou bohužel dlouhodobý zdravotní důvody, ale dokážem s tim ještě nějak bojovat, tak ztrátu Ivoše, Vítka, Jirky a Lukáše prakticky zároveň už z logiky věci nahradit nejde, i kdyby Anton hrál jako Pánbůh... Přijít takhle o čtyři hráče užšího kádru, tak se rozsype i Barcelona...

Tomáš Rosenberger a jeho komentář k zápasu : Strašnej zápas !!!

průměrná známka/počet hlasujících hráčů (1..nejlepší, 5..nejhorší)