logo Modrý Svině -
20101015 - » .kolo Hanspaulka


Hodnocení utkání:


Sviňmetr : sviní (krize)

10-9 sviní SUPER!!!, 8-7 sviní velmi kvalitní, 6-5 sviní standard, 4-3 sviní slabý průměr, 2-0 sviníkrize.

Anton Olkhovoy a jeho komentář k zápasu : (Ota - "kdyby Anton hrál jako Pánbůh...") Budu se snažit:-)

Martin Viták a jeho komentář k zápasu : Zápas byl fajn (až na tu zimu a že mě Vítek pořád objímal). První půle byla super. Bez střídání jste dokázali držet krok se soupeřem a i zahrozit. Škoda druhé půle a zbytečných gólů. Ale život jde dál :)

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : mě přišlo, že sme hráli se zbytečnym respektem už od první minuty. To podle mě rozhodlo. díky tomu sme dostali první gol. Druhá půle pak byla docela dobrá, jen se tam hold občas blbě přebral protihráč a soupeř toho dokázal využít no.

Ota Duben a jeho komentář k zápasu : Jasný, můžem se bavit o tom, že soupeř by hratelnej, a taky že byl, jenomže o tom to bohužel vůbec neni. A už to neni ani o tom, jestli se někdo nemůže urvat dřív z práce nebo je nemocnej... Já si totiž pamatuju časy, a neni to zas tak dávno, kdy jsme neměli problém přejet kohokoliv, případně ty body prostě nějak urvat. Jenže to na to bylo dost lidí. A zatímco během posledního roku a půl přišli do týmu dva hráči - přičemž jeden je momentálně stejně zraněnej a druhej začal až teď na podzim, z různejch důvodů nehraje pět borců, z nichž minimálně dva byli oporama, na kterejch hra stála a všichni měli pravidelně více než dvoutřetinovou docházku. A i pokud pominu Michala s Martinem, u kterejch jsou bohužel dlouhodobý zdravotní důvody, ale dokážem s tim ještě nějak bojovat, tak ztrátu Ivoše, Vítka, Jirky a Lukáše prakticky zároveň už z logiky věci nahradit nejde, i kdyby Anton hrál jako Pánbůh... Přijít takhle o čtyři hráče užšího kádru, tak se rozsype i Barcelona...

Tomáš Rosenberger a jeho komentář k zápasu : Strašnej zápas !!!

průměrná známka/počet hlasujících hráčů (1..nejlepší, 5..nejhorší)

Brankář brankar

Obránci
Útočníci

Nehrající