Datum : 10.9.2010 18:15
Místo : Podvinný Mlýn
Zápas : 1.kolo Hanspaulka
Výsledek : 0:2 (0:0)

Ani posila v podobě Tomášova kolegy Antona nám nepomohla k bodovému zisku v prvním ligovém kole proti Batalionu. Ačkoliv herně byl zápas vyrovnaný, soupeř narozdíl od nás si dokázal vytvořit nějaké šance a také je proměnit.
Oproti minulému týdnu se do sestavy vrátili Pavel s Petrem, přibyl i Gregi, takže šance na body řádově vzrostla. Soupeř hrál sice důrazně až tvrdě, v obraně organizovaně, ale v žádném případě se nedá říct, že by nás přehrával. Zápas byl od první minuty vyrovnaný a brankových příležitostí bylo pomálu. Vlastně nejnebezpečnější střelou za celý první poločas byl Tomášem tečovaný pokus soupeře, který se odrazil od tyče.
Krátce po přestávce se zápas v podstatě zlomil. Po našem rohu brankář rychle vyhodil, my se nedokázali včas zformovat a rozběhnutý útočník se trefil z křídla na bližší tyč. Pojistku pak Batalion přidal pár minut před koncem opět při brejku, tentokrát tří proti dvěma obráncům. V mezičase mezi tím jsme předváděli své už tradiční zouflaství v koncovce, jenže zatímco proti Pohromě jsme měli šance a nevyužili je, tentokrát už jsme si je ani nevytvořili. Závěr si soupeř obligátní zdržovací taktikou už pohlídal.

Proberme se, přátelé, proberme se...
Hráč zápasu: Tomáš Rosenberger      Profil...      Statistika...

Vzhledem k úrovni předváděné hry nelze vybírat nejlepšího hráče jinak než losem, který tentokrát vyšel na Toma...

Sviňmetr : 4.5 sviní (standard)

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : Mě zápas bavil. Soupeř mi přišel normální, vyrovnanej zápas kde (vim že to ode mne zní blbě :D ) ale kde oba golmani hodně zachytali. Soupeř měl hold víc štěstíčka a dokázal dvakrát skorovat no. Já si zápas užil a dobře sme si s Petrem pokecali o Matějovi :D