45. Lukáš Klimek (Tomáš Rosenberger)
52. Tomáš Rosenberger
57. Richard Duben (Lukáš Klimek)

Nepovedenou sezónu jsme uzavřeli na Podvinném Mlýně proti nejlepšímu celku skupiny, týmu F3N. Po tradičně prohospodařené první půli jsme v závěru zabrali, víc než na korekci hrozícího debaklu to ale samozřejmě nestačilo.
Nic nového pod sluncem, řekl by si jistě nezávislý pozorovatel, pokud by měl srovnání tohoto zápasu s těmi předchozími v sezóně. Na zápas nás dorazilo málo, neměli jsme brankáře, během zápasu se někdo zranil a většinu času jsme hráli všechno, jen ne fotbal.
Marodka se opět rozšířila, vedle čtveřice, která sezónu buď vůbec neodehrála nebo musela ukončit dřív, chyběl i Petr kvůli kolenu a Jirka s nateklým palcem. A když už v prvním poločase skončil zápas pro Ivoše pro obnovené zranění kotníku, měli jsme poprvé (a doufejme že i naposled) víc hráčů zraněných než na hřišti.
K zápasu samotnému není až tolik co říct. Už v první půli jsme nedůsledným bráněním pustili soupeře do spousty šancí a vzhledem k jeho ofenzivním schopnostem nebylo divu, že některé proměnil, povětšinou kombinací do prázdné branky.
F3N ale stejně jako mnoho podobných týmů představovali velkou sílu v ofenzívě, vzadu však měli často problémy, Richimu se často dařilo narušovat jeho rozehrávku a šance jsme si tvořili i z brejků. Jen ta koncovka byla naprosto želostná, zvlášť Richi s Lukášem nabyli schopni trefit branku, zahodili jsme i přečíslení tři na jednoho a Tomáš sám před gólmanem volil radši přihrávku.
Druhý poločas jsme odstartovali ještě mizerněji a po dalších dvou gólech jsme hru o slušný výsledek vzdali. Do branky šel Ota a úkolem pro pětici v poli bylo zápas nějak slušně dohrát. Impuls s výměnou brankáře přinesl svůj efekt, soupeř trochu polevil, Lukáš dvakrát v rychlém středu vystihl špatnou rozehrávku a skóre hned vypadalo lépe.
Pak sice F3N zvýšili, jak jinak než do prázdné branky, ale ve zbytku utkání jsme byli rozhodně lepším týmem. Ukázkovou kombinaci zakončil do prázdné branky do třetice Lukáš, pak se v nepřehledné situaci před brankou orientoval nejlépe Tomáš a F3N najednou nevěděli, co se s nimi děje.
Naštěstí pro ně stačilo občas trefit naší branku a po osmém gólu byli definitivně rozhodnuto. Poslední gól sezóny si pro sebe ale rezervoval Richi. Nejdřív zamířil po rohu přesně k tyči, ale rozhodčí přehodnotil roh na aut a branku neuznal. Tři minuty před koncem ale zužitkoval Lukášovu přihrávku a dal tak výsledku konečnou podobu.

Za první poločas bychom si zasloužili jedině nafackovat, obrana nebyla vůbec důrazná a na druhé straně koncovka naprosto žalostná. V závěru jsme se sice vzchopili, ale to opravdu dokážeme hrát slušně, jen když už o nic nejde?