Zápas : 10.kolo Hanspaulka
Výsledek : 2:1 (1:0)

22. Richard Duben (Tomáš Rosenberger)
47. Tomáš Rosenberger

Velká vůle a bojovnost konečně slavily svůj úspěch, na Podvinném Mlýně jsme v utkání poslední naděje udolali favorizované Dromedarians 2:1 a při určité konstelaci výsledků už bychom mohli být dokonce zachráněni.
Ani takto důležitý zápas jsme bohužel neodehráli kompletní, vedle Lukáše chyběl i Pavel, kterého stále litimuje zraněný kotník. Navíc ještě během prvního poločasu odkulhal ze hřiště Petr. Do branky tak tentokrát musel Matěj a do obrany se místo něj zatáhl Jirka.
Utkání, které kvůli absenci rozhodčího pískal rekonvalescent Martin, v první půli příliš vzruchu nenabídlo. Dromedarians byli v poli o něco lepší, zvlášť kapitán soupeře motal naší obraně hlavu, do vyložené šance se ale za celý poločas neprosadili. Nám hlavně zpočátku dost vázla kombinace a do šancí jsme se dostávali spíš po chybách obrany "Velbloudů".
První zajímavý okamžik přinesla až 22. minuta, zato stál opravdu za to. Ivoš na půlící čáře vybojoval míč pro Tomáše, který ho na hranici vápna sklepnul do druhé vlny. Tam si mezi dva obránce naběhl ideálně Richi a z voleje trefil levačkou přesně šibenici. Vedení jsme pak už do půle celkem bez problémů udrželi.
Po přestávce jsme chtěli hru zklidnit a hrát zodpovědněji zezadu, jenže taktika byla jedna věc, realita druhá. Soupeř hned v první minutě podnikl rychlý brejk, nebezpečnou střelu zdálky Matěj jen vyrazil a dorážející útočník byl úplně sám - 1:1. V dalších minutách byli Dromedarians opět nebezpěčnější a několik jejich dobrých šancí musel likvidovat až Matěj.
Body z tohoto zápasu jsme ale potřebovali více my a to nakonec rozhodlo o výsledku. V jedné ze skrumáží před brankou Dromedarians se nejlépe orientoval Tomáš a střelou k tyči strhnul podruhé a už definitivně vedení na naší stranu. Záverečný tlak soupeře už k žádné změně skóre nevedl a tak důležité dva body zůstaly "doma".

Body, které jsme minule ztratili, jsme tentokrát získali. Nedá se říct, že bychom byli v některé fázi hry výrazně lepší, ale dokázali jsme si několik šancí vytvořit a hlavně je také proměnit.