Kalendář akcí:

Únor 2024

PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
192021222324
25
26272829
Program na celý rok...


Poslední komentáře k článkům:Poslední komentáře k fotkám:

 
Chráněná sekce:
Login
Heslo
 Přihlašovat automaticky
 
logo

Modrý Svině - Dromedarians Praha


Datum : 23.5.2008 19:30
Místo : Nové Kbely
Zápas : 7.kolo Hanspaulka
Autor článku : Otakar Duben
Výsledek : 1:0 (0:0)

56. Tomáš Rosenberger (Lukáš Klimek)
Karty :

bez karet

   tisk Verze pro tisk      email Poslat stránku e-mailem

Drama, které se může odehrát jedině v bojí o záchranu, bylo k vidění v tomto kole ve Kbelích. Proti Dromedarians jsme měli po většinu zápasu znatelnou převahu, jenže jsme nebyli schopni dát gól ani z těch nejvyloženějších šancí. Až čtyři minuty před koncem nás jedinou brankou utkání spasil Tomáš a naše naděje na záchranu tak stále žije.
Poprvé od dubnové výhry na Zákostelní se nás sešlo více než deset, dorazil totiž Honza, který nahradil zdravotními obtížemi sužovaného Vítka. Soupeř neměl nikoho na střídání a tak hrál od začátku tak trochu na půl plynu. Díky tomu a spolehlivému Pavlovi v zádech jsme si od prvních minut vytvořili územní převahu a s ní přišly i šance. Jenže právě to byl největší kámen úrazu. Centry, auty, přečíslení, standardky, výsledek byl vždycky stejný. Buď jsme nezakončili ideálně nebo byl zázračně na místě klikař večera, brankář Dromedarians.
Vypisování všech šancí by vydalo na dvoustránkový elaborát, za zmínku ale určitě stojí Tomášův přímý kop, Michalova tyčka a průnik Tomáše Gregora v první půli, dvojí Martinovo efektní zpracování, leč bez efektivní střelby, některé Davidovy, Lukášovy a Matějovy střely zdálky, David šel sám na brankáře, ale trefil jen boční síť, a tak by se dalo pokračovat do nekonečna. Věděli jsme, že jedině výhra nám dává reálnou šanci se udržet a tak jsme v druhé půli více otevřeli obranu. Soupeř, který do té doby neměl skoro žádné šance, byl najednou čím dál nebezpečnější a hrozilo, že naši nemohoucnost v koncovce a nedůraz v obraně gólově potrestá.
Při všech brejcích Dromedarians byl však naštěstí na místě Pavel, který vytáhl na roh i ránu z křídla mířící na zadní tyč, kterou už i část lavičky viděla v brance. Utkání se už pomalu chýlilo ke svému konci a už jsme přestávali věřit, že tenhle zápas zvládneme. Jenže fotbalová spravedlnost tentokrát naštěstí slepá nebyla. Chyběly čtyři minuty, když v dalším z mnoha závarů zkusil štěstí Lukáš, u odraženého balónu byl nejdřív ze všech všudybyl Tomáš a podstřelil padajícího brankáře. Zlaté dva body už jsme pak se štěstím udrželi.

Hodnocení utkání:
Nepsané fotbalové pravidlo, že podobné zápasy zpravidla nevyhrávají krásné góly, se ukázalo být pravdivé i tentokrát. Celý zápas jsme byli lepší, dřeli jsme, měli sme šance i po pěkných akcích, ale štěstí v tu chvíli asi spalo někde za rohem. A když už jsme se pomalu smiřovali s nic neřešící remízou, dali jsme vítězný gól v podstatě z ničeho. Fotbal je zkrátka někdy o paradoxech, ale hlavně že máme dva body, nic jiného už není důležité.
Hráč zápasu: Tomáš Rosenberger      Profil...      Statistika...

Rozhodujícím gólem v závěru udržel naše naděje na záchranu.

Sviňmetr : 7.5 sviní (velmi kvalitní)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr
10-9 sviní SUPER!!!, 8-7 sviní velmi kvalitní, 6-5 sviní standard, 4-3 sviní slabý průměr, 2-0 sviní krize.

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : Kluci super zápas, super výkon. jen škoda tý koncovky no, ale opravdu sem si zápas užíval. I soupeř byl si myslim přátelský a zápas i proto nebyl vyhrocený. Je třeba zmínit, že takového rozhodčího jsme také dlouho neměli.


průměrná známka/počet hlasujících hráčů (1..nejlepší, 5..nejhorší)

Brankář
brankar
Pavel Řeháček

1.08/12
Obránci
obrana
Lukáš Klimek

1.54/13
obrana
Jirka Dymák

1.83/12
obrana
Matěj Kuncíř

1.64/11
obrana
Jan Voldán

2.33/12
obrana
Tomáš Rosenberger

1.83/12
obrana
Ota Duben

2.42/12
Útočníci
obrana
Tomáš Gregor

2.31/13
obrana
David Straka

2/12
obrana
Michal Malý

1.91/11
obrana
Martin Viták

1.92/12


Naše další články o odehraných zápasech
Sezóna Jaro 2024 - 4.D
Ostatní sezóny
POHÁRY a PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ
TURNAJE