Autor článku : Martin Viták
Výsledek : 1:2 (0:0)

50. Lukáš Klimek

Napravit zaváhání z minulého týdne jsme jeli do Běchovic. Většina se dopravila autem, někdo musel jet dokonce vlakem, což se nám v Hanspaulské lize povedlo poprvé.
Zápas začal o více než dvacet minut později, kvůli čekání na rozhodčího, který dorazil až po deseti minutách. Oba týmy vlétly do zápasu velmi aktivně a šance byly k vidění na obou stranách. Většina útočníků mohla v první polovině skórovat, ale nepodařilo se nám proměnit ani ty nejvyloženější šance. Jen Michal měl tři, David mířil nekolikrát těsně vedle a dobře to zkoušeli i ostatní. Poločas pro nás skončil celkem nezvykle bez branek, ale nutno dodat, že do vedení se po několika šancích mohl dostat soupeř i my.
Druhý poločas začal ještě aktivněji, ale jako první se radoval náš protivník. Tomáš vykouzlil z rohu nádhernou přihrávku pro běžícího útočníka soupeře, který před brankou přihrál svému spoluhráči a Pavel byl bezmocný. Aktivita na obou stranách se stupňovala ještě více a gólové šance měly oba týmy. Bohužel do dvoubrankového vedení se dostal soupeř. Na polovině hřiště jsme se dostali do přečíslení tři na jednoho, ale nedohoda mezi Martinem a Lukášem (Martin měl asi větší podíl viny :)) dovolila pohodové převzetí míče jediným obráncem protihráče. Ten už dovedl balón až k naší brance a jinak bezchybně chytajícímu Pavlovi nedal podruhé šanci. Do konce zápasu ještě snížil nádhernou střelou Lukáš, ale výsledek se již neměnil. Šejci měli ještě několik přečíslení, ale ty zastavil Pavel.

Zápas jsme mohli klidně vyhrát, ale tentokrát se nám nepodařilo se tolik prosadit v útoku. Brankář soupeře byl občas hodně nejistý, ale my jeho zaváhání nevyužili. V obraně byly zase velké mezery, které vyústily v mnoho přečíslení. Doufejme, že nás na konci nebude tato prohra mrzet.
Hráč zápasu: Pavel Řeháček      Profil...      Statistika...

Sérií výborných zákroků držel naše šance nad vodou až do závěru.

Sviňmetr : 6 sviní (standard)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : Chci moc poděkovat za pěkný fotbal a hezky strávený předvečer. Hra se mi líbila a myslím, že z pohledu nezaujatého diváka to byl nádherný fotbal který měl spíše končit remízovým výsledkěm. Obraná hra se mi líbi a občasné přečíslení se stává v malé kopané každý zápas, z toho bych vědu nedělal, od toho tam vlastně jsem já abych tomu zabránil, což se snad celkem povedlo. Góly co jsme dostali byli po našich dvou velmi zbrklých a zbytečných chybách, přesto druhý gól beru na sebe, jelikož je pravda, že ve velkym fotbale bych do toho střelce zajel tak, že by se nezvednul, ale vzhledem k tomu, že mě soupeř přišel slušný, po stránce záludností a zbytečných faulů, tak i proto jsem asi zareagoval moc vlídně, z čehož jsme dostali rozhodující gól. Jedině co bych chtěl vytkout jsou asi dvě věci: Myslim, že by Tomáš měl trochu více střídat ke konci zápasu, vím že chce pomoci týmu co nejvíce a tak tam chce zůstat, ale ne vždy je to to nejlepší, přesto hrál dle mého velmi dobře. A pak opět zbytečné křičení Matěje, jde to říct v klidu, zkus to někdy, bude to lepší, pak všichni hrajou nervózně abys na ně zase nekřičel, ale také, k hernímu projevu nemám sebemenší výtku. Ještě jednou děkuju za pěkný fotbal, díky.

Martin Viták a jeho komentář k zápasu : Ten zápas byl takový, že to mohlo skončit obráceně, nebo debaklem jednoho týmu. Pro diváka asi pěkný, ale pro hráče naprosto infarktový. Pavel zachytal skvěle a za góly opravdu nemůže. Příště to snad dopadne lépe. Hrajeme dobře, ale občas to hoří jak v obraně tak v útoku. Elán a zapálení nám ale nechybí ;)

David Straka a jeho komentář k zápasu : taky se mi zapas libil, jenom skoda ze sme nepromenili vylozene sance co jsme meli, jenom ja jsem mel tri:( takze doufam, ze priste uz to bude zapas vitezny:)

průměrná známka/počet hlasujících hráčů (1..nejlepší, 5..nejhorší)