Místo : Děkanka
Zápas : Přátelák
Výsledek : 1:7 (0:3)

43. Tomáš Rosenberger (Lukáš Klimek)

Start jarní přípravy nám hrubě nevyšel. Na Děkance jsme po odevzdaném výkonu podlehli pohyblivějšímu a hravějšímu Yamatu ostudným, avšak spravedlivým šestibrankovým rozdílem. V sestavě nám tentokrát chyběli zranění Michal s Martinem.
Už první minuty ukázaly, že jsme se zřejmě ještě neprobudili ze zimního spánku. Nerozehranost byla hodně znát a výkonu nepřidal ani rychlý, i když spíš náhodný, gól soupeře. Kdo čekal, že nás inkasovaná branka nějak probudí, zmýlil se, hráli jsme pořád stejně, naivně, bez nápadu, bez pohybu a bojovností jsme také zrovna neplýtvali. Přesto jsme měli i nějaké šance, jenže Tomáš opřel svůj trestný kop pouze do tyče a Matěj sám před ležícím brankářem trestuhodně selhal. Soupeři pak stačilo přidat do poločasu další dva góly a bylo vymalováno.
Druhou půli jsme začali aktivně, jenže bez výsledku, naopak soupeř se trefil počtvrté. Pak sice snížil náhodným odrazem ramenem Tomáš po Lukášově autu, to ale bylo bohužel až do konce všechno. Co jsme měli, to jsme zahodili, Lukáš trefil pro změnu břevno, jenže neproduktivitu útoku jsme umně skloubili s individuálními obrannými kiksy a soupeř toho využil k pohodlnému navyšování náskoku. Dohrávali jsme spíš z povinnosti a bez chuti.

Dali jsme gól. Zbytek nemá cenu komentovat...
Hráč zápasu: Tomáš Rosenberger      Profil...      Statistika...

Vstřelil naši jedinou branku.

Sviňmetr : 2.5 sviní (slabý průměr)

Ota Duben a jeho komentář k zápasu : Článek je tentokrát trochu kratší, protože sem fakt neměl náladu se s tim psát... K zápasu se vyjadřovat nebudu, protože to fakt nemá smysl, každej víme, co tam bylo špatně, že?

Jirka Dymák a jeho komentář k zápasu : Za svůj především značně "nepohyblivý" výkon se omlouvám...

Tomáš Rosenberger a jeho komentář k zápasu : Bíííííííííída !!!

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : Eh, no jako tohle byl pro mě nejnudnější zápas ve Sviních. Z druhý strany bylo pěkný koukat se jak to soupeřovi šlo, měl sem to celkem z blízka :-D tak alespoň to sem si užil