Zápas : 3.kolo Hanspaulka
Výsledek : 2:2 (1:0)

23. Matěj Kuncíř (Tomáš Rosenberger)
47. Tomáš Rosenberger (Jirka Dymák)

Třetí kolo ve Kbelích bylo tentokrát ve znamení ztrát. Přišli jsme o bod, sposutu sil a hlavně a předevšim o Matěje Kuncíře, který po nešetrném zákroku soupeře přišel o dva zuby. Nakonec se vše ale v dobré obrátilo, neboť soupeři neprokázali při konfrontaci totožnost a utkání bylo zkontumováno v náš prospěch.

Na zápas nás tentokrát dorazilo opravdu málo a museli jsme si tak vystačit s jedním hráčem na střídání. Soupeř byl na tom ještě hůře a tak to zpočátku ani tolik nevadilo. V prvních minutách jsme byli aktivnějším a nebezpečnějším týmem, vypracovali si několik slušných šanci, ale chyběla finální fáze. Až Jirka našel autovým vhazováním Matěje Kuncíře a zaslouženě jsme vedli. Vzápětí ještě Matěj Komanec trefil břevno.
Všechno vypadalo růžově, ovšem pouze do chvíle, kdy Matěj Kuncíř dostal v souboji loktem a se dvěma vyraženými zuby putoval do nemocnice. Pro nás to znamenalo více než poločas bez střídání, navíc v docela úmorném počasí. Pohyblivější Judisté nás v závěru poločasu zmáčkli, ale podržel nás Michal a soupeřova špatná koncovka.
Po přestávce jsme trochu vyklidili pole, šetřili síly a nechali hrát soupeře, který převzal aktivitu a začal být nebezpečný. Kromě toho se na hřišti také citelně přiostřilo, což měl na svědomí zejména hodně tragický výkon dvojice mladých rozhodčích, kteří nepískali většinou nic a pokud výjimečně ano, tak spolehlivě přesně opačně. Ovšem po jednom skutečném faulu následoval trestný kop, útočník obstřelil jednočlennou zeď a střelou do šibenice zaskočil Michala. Což o to, kopnout se to asi lépe nedalo a střela to byla krásná, přesto to pro nás znamenalo čáru přes rozpočet, protože jsme museli opět začít hrát víc do útoku. A síly ubývaly.
Přesto jsme šli znovu do vedení. Tomáš sice ve dvou případech sám proti brankáři selhal, jednou trefil tyč a podruhé ho vychytal gólman, napotřetí se ale z úhlu šťastně trefil. Soupeř sice reklamoval jakýsi domnělý faul, ale to na našem vedení zhola nic neměnilo. Další změnu ve skóre, bohužel v náš neprospěch, znamenala až další standardka, tentokrát rozehraná nepřímo a volný útočník na přední tyči, který propasoval angličanem míč za Michala. Zbytek utkání byl celkem vyrovnaný, soupeř se sice snažil víc útočit, ale nějaké tutovky si nevypracoval. My už fyzicky zřejmě na víc neměli a tak jsme i díky radě týmů, které hrály před námi, zkusili minutu před koncem konfrontaci. A trefili se, Judisté totiž s sebou žádné registračky neměli, tedy aspoň to tvrdili...

Nemá cenu si nic nalhávat, v tomhle zápase jsme bod na hřišti jednoznačně ztratili. Až do nuceného střídání Matěje jsme byli jasně lepší, vedli jsme, ale v druhé půli už jsme nestačili fyzicky. Přesto jsme soupeře pustili ze hry jen do dvou větších šancí, góly střílel zásadně ze standardek. Naštěstí nám druhý bod zpětně přičetla STDK...
Hráč zápasu: Tomáš Rosenberger      Profil...      Statistika...

S gólem a nahrávkou byl hlavním strůjcem konečné trochu smolné remízy.

Sviňmetr : 6.5 sviní (velmi kvalitní)

Martin Viták a jeho komentář k zápasu : Fyzicky to muselo být velmi náročné utkání. Nikdo si nemohl dovolit odejít na střídačku a přesto jsme hráli velmi slušně. Máte moji pochvalu :)

Michal Malý a jeho komentář k zápasu : Prvni polocas sme zase trochu zlepsili oproti minulymu zapasu, sprehledem sme preharavali soupere, nepousteli ho do sanci. jen skoda ze sme vic nestrileli. Druhej polocas uz byl poznamenanej odchodem velke opory a prazdnou stridackou, skoda tech zmatku pri standartkach, tenhle zapas sme si zaslouzili vyhrat