Výsledek : 1:4 (0:0)

30. vlastní

58. minuta
Richard Duben

Další hodně jiskřivou bitvu jsme svedli v pražských Kbelích s Odlehlou. Seznam obsentérů na naší straně a pohled na některé korby v kádru soupeře dával tušit, že tenhle zápas bude všechno, jen ne jednoduchý a hlavně klidný. Do naší sestavy se po maturitě vrátil Richard, naopak třísla vyřadila Davida a jako v této sezóně už tradičně chyběl Pavel.
Předzápasové obavy se alespoň v první půli ukázaly jako liché. Hra v poli byla sice vyrovnaná, ale více šancí jsme měli my. Ovšem v koncovce se nám nevedlo. Po pěkné kombinaci se ocitnul sám před brankářem Martin, ale neměl dost času na zakončení, své možnosti nevyužili ani Tomáš s Matějem Kuncířem. Odlehlá naštěstí pro nás střílela většinou nepřesně, případně stál na správném místě spolehlivý Michal. Těsně před pauzou jsme se konečně dočkali. Ovšem naše autové vhazování si musela dopravit do branky obrana Odlehlé sama. Přesto jsme zakončili poločas zaslouženým vedením.
Ovšem druhá půle, to už byla jiná káva. Soupeř začal tlačit a přitvrdil i v obraně, na což ovšem rozhodčí jaksi nereagoval. Pokud jsme si v první půli říkali, že sice nepíská nic, ale na obě strany, tak po pauze znatelně přibylo standardek na naší obranné půli, zatímco totožné zákroky na druhé straně procházely bez povšimnutí. Ani to nás ale nerozhodilo a bojovali jsme dál. Ovšem už za vyrovnaného stavu, neboť po závaru v našem vápně napálil nabíhající obránce u úhlu míč do poloodkryté Michalovy branky.
Od té chvíle nabízel zápas čistě remízovou podívanou s náznaky šancí na obou stranách. Supeř byl o něco nebezpečnější, ale obrana držela. Až do 50. minuty, kdy Richard zaspal při rohu soupeře a Michal si stačil na míč jenom sáhnout. Do konce zápasu naše psychicky rozložená defenzíva ještě dvakrát kapitulovala v závěru nebylo daleko k nějaké pěstní potyčce, když slovní výměnu názorů mezi Richardem a mladým provokatérem Odlehlé měli v úmyslu řešit jeho fyzicky lépe vybavení spoluhráči.

Výsledek je pro nás krutý a absolutně neodpovídá dění na hřišti, už proto, že celou první půli jsme byli lepší a až do druhého gólu jsme hráli v podstatě vyrovnaný fotbal. Jenže nás opět potopily individuální chyby. Takže zase nemáme ani bod a v dalších dvou zápasech už musíme brát pouze výhru, nic jiného. Dokážeme se s tím vyrovnat stejně jako na podzim?
Hráč zápasu: Tomáš Rosenberger      Profil...      Statistika...

Opět se bezvýsledně bil na hrotu s přesilou, podílel se alespoň na našem jediném gólu.

Sviňmetr : 6 sviní (standard)

Ota Duben a jeho komentář k zápasu : Ku*va, tak tohodle zápasu je škoda, na plichtu sme měli určitě a i vyhrát šlo. Jenže furt opakujem chyby při obsazování hráčů. A se*e mě to dvakrát, protože sem viděl, jak všichni dřeli, tohle sme si fakt nezasloužili. Co se týká soupeře a stylu posuzování některejch zákroků ze strany rozhodčího, tak no comment, s tim se prostě nedá nic dělat. No nic, prostě sme si to chtěli udělat napínavý až do konce, tak to máme. Takže teď už zbytek vyhrajeme, a bude to v suchu... Ale očekávám stoprocentní nasazení a hlavně přístup ode všech, nejen od těch, co byli včera na zápase. Jistě všichni víte, co tim myslim...

Richard Duben a jeho komentář k zápasu : Hele, kluci, sorry, tuhle prohru beru na sebe...Prostě to byl vyrovnanej zápas a kvůli mojí chybě sme prohráli...