22. vlastní
26. Matěj Kuncíř (Tomáš Rosenberger)
40. Tomáš Rosenberger (Matěj Kuncíř)
46. Martin Viták (David Straka)

Na první zápas do Kbel jsme vyráželi s jediným cílem: odvézt si oba body a udělat tak další důležitý krok k udržení soutěže. Jelikož přes námi hrála na stejném hřišti Polární záře s naším příštím soupeřem, Santa Trantou, vydali se Martin s Otou na špionáž. Bohužel Santa hrála bez stabilního brankáře a téměř poločas ve čtyřech v poli, o síle obou týmů proto nemáme příliš jasnou představu.
Oproti utkání s Virtuosi chyběli v sestavě Richard s Petrem, naopak dorazil David a práce si to ještě napolo v obleku přihasil i Vítek. Kapitánem byl ale tentokrát Ota, který slavil stý zápas v našem dresu. Na kbelské antuce jsme také poprvé vyzkoušeli nové míče od Adidasu, které se opravdu osvědčily.
Prvních patnáct minut zápasu by šlo shrnout do jedné rozvité věty. My hráli, kombinovali a většinou nepřesně stříleli, soupeř se pouze marně snažil prokousat přes střed hřiště. Gól tak visel ve vzduchu už od první minuty, bohužel pouze visel, žádný nepadl. Co nedokázal náš útok, zvládl s přehledem brankář AC/DC. Nejdřív Tomáš a o pár minut později i Michal Stodola pouze hodili aut směrem na branku a zbytek už gólman svou minelou zařídil sám. A když obrana soupeře nechala při Davidově odkopu před brankou osamoceného Matěje Kuncíře, nebylo už o co hrát.
Na začátku druhé půle tak zůstaly opory na střídačce, ale na vývoj duelu to nemělo žádný výrazný vliv. Kromě jednoho momentu, kdy se Otův centr na půlce odrazil od útočníka zpátky k naší brance, Michal při vybíhání uklouzl a dobíhající Ota ve snaze zasáhnout míč fauloval. Soupeřova hráče to z neznámých důvodů rozčílilo k nepříčetnosti, rozhodčí ale celou situaci s klidem kontroloval. Následný přímý kop zůstal bez využití.
I v dalších minutách se hrálo spíše v poklidném tempu, my jsme se nikam nehnali a spíš jen čekali na chyby soupeře. A těch nebylo málo. Tři jeho hráči se rozeběhli k naší brance, neboť se domnívali, že mají vhazovat oni, zatímco Matěj Kuncíř v klidu hodil aut přímo na nohu Tomáše, který zavěsil. A při další podobné akci zůstali za obranou neobsazení střílející David a dorážející Martin. Soupeř se snažil alespoň o čestný gól, který se mu podařilo vsítit poté, co Martin nedokázal zadržet rozběhnutého hráče na zadní tyči a ten hlavičkou mířil přesně.

Už dlouho jsme neodehráli tak jednoduché utkání. Soupeř byl slabý a sami jsme se divili, jak se mohl dostat do sedmé ligy. Je sice pravda, že jsme se nemohli celkem dlouho prosadit gólově a pomohly nám až dvě minely soupeřova gólmana, utkání bychom ale s jistotou vyhráli i bez toho. Podali jsme totiž přesvědčivý týmový výkon, kterému k optimu chybělo možná jen trochu lépe zorganizované střídání obránců.
Hráč zápasu: Tomáš Rosenberger      Profil...      Statistika...

Jeden z jeho autů si brankář srazil do branky, navrch přidal i gól, tentokrát už nohou a asistenci.

Sviňmetr : 8 sviní (velmi kvalitní)

Ota Duben a jeho komentář k zápasu : Neni moc co dodávat, snad jen: "Super, jen tak dál!"

Matěj Komanec a jeho komentář k zápasu : Ještěže jejich gólmana Michal naučil jak si to tam házet :)

Tomáš Rosenberger a jeho komentář k zápasu : Slusny vykon + oddany souper = pohodlna vyhra :)

Martin Viták a jeho komentář k zápasu : Klidný zápas. Perfektní, vyrovnaný, spolehlivý výkon... Co víc dodat - Super!

Michal Malý a jeho komentář k zápasu : brzdil bych s tema superlativama, souper byl nejhorsi co nas v lize potkal za hodne dlouhou dobu, nicmene sme nezavahali a to je taky dulezity