Výsledek : 3:1 (0:1)

36. Tomáš Rosenberger (David Straka)
55. Martin Viták (Ondra Matějka)
60. Richard Duben (David Straka)

Druhou výhru v sezóně se nám povedlo takřka na poslední chvíli vyhrabat ze strašnického písku. Na zápas s podceňovanými No Madam! B dorazila celkem stabilní sestava, oslabená pouze o Matěje Kuncíře, naopak se po jednozápasové pauze vrátil Marek. Důležitá změna se udála i na postu brankáře, po takřka dvou letech se na místo poslední instance vrátil Michal.
Podle všech předpokladů se mělo jednat o jasnou záležitost v náš prospěch, i když remíza soupeře s Meďákem v minulém kole trochu varovala. Už po šesti minutách jsme začali chápat, jak se to No Madam! mohlo podařit. Po zbytečné ztrátě míče ve středu pole postupoval útočník směrem k naší brance, kousek za vápnem klasicky „zabodlil“ a než se mohl překvapený Michal vzpamatovat, prohrávali jsme. Jak se později ukázalo, šlo o jedinou střelu na naši branku a jednu ze dvou šancí soupeře za celý zápas. Madam se zatáhla a my začali bušit jak hluchý do vrat. Zkoušeli jsme hrát vzduchem, po zemi, narážečkou, kombinačně, kličkami, prostě nic nepomáhalo. Soupeř výborně bránil i standardní situace a cesta k bráně byla takřka neprostupná. A když už se povedlo obranou hráz prolomit, ukázala se velká bolest našeho týmu v koncovce. Sami před brankářem neuspěl Martin ani Tomáš, další šance ani neradno počítat. A než jsme se nadáli, byl tu poločasový hvizd a na kontě vstřelených branek stále velká nula.
Pokud se první poločas hrál převážně na soupeřově polovině, tak druhou půli jsme tam strávili snad celou. Jenže vše se opakovalo takřka jako přes kopírák, akorát směrem na druhou branku než v prvním dějství. Vysvobodil nás nakonec kdo jiný než Tomáš, který sklepnul mimo dosah brankáře příhru Davida. Ani po vyrovnávací brance se obraz hry nezměnil, už na první pohled bylo jasné, kdo chce vyhrát a komu stačí bod. Minuty ubíhaly a stále se opakovalo to samé. Smolař zápasu David běžel dvakrát sám na gólmana, ale v koncovce totálně vyhořel, ovšem lépe se nedařilo ani ostatním. A tak musel zaúřadovat náš kapitán. Martin si našel ideální místo před brankou, Ondra doběhl zdánlivě ztracený míč, naservíroval ho jako na zlatém podnose a Martin pod padajícím brankářem otočil děj utkání. Zbylou pětiminutovku jsme se snažili spíše v klidu dohrát směrem dozadu, přesto ještě v poslední minutě zpečetil naši výhru do prázdné branky Richard.

Uff, ještě že už je tenhle zápas za námi! Jinak takřka neškodný protivník z jediné vážnější šance skóroval a pak už jen čekal, jak dlouho se budeme trápit v koncovce tentokrát. Vydrželo nám to poměrně dlouho... Nic to ale nemění na tom, že jsme byli po celý zápas jasně lepší a naše výhra je naprosto zasloužená! Zbytečná ztráta bodů s No Madam by nás na konci sezóny určitě mrzela...
Hráč zápasu: Martin Viták      Profil...      Statistika...

Po předchozí mizérii v brance ukázal, že se daleko lépe cítí v útoku a rozhodl o naší výhře.

Sviňmetr : 7 sviní (velmi kvalitní)

Ota Duben a jeho komentář k zápasu : Jako řeknu vám, byly to nervy, navíc ze střídačky dvakrát... Hráli sme dobře, do šancí se dostali, jen ta koncovka, to je buď děsná smůla nebo nevim co, ale každopádně naše spotřeba šancí na jeden gól je hrozivě vysoká... Takže jen ve skrytu duše doufám, že se to příště zlepší, nerad bych se zas strachoval do poslední minuty... Jo a taky bych už si po delší době rád zahrál víc než pět minut za poločas, díky...

Martin Viták a jeho komentář k zápasu : Já myslím, že jsme hráli hodně dobře. Bohužel branku většinou rychle inkasujeme a pak nám trvá než odpovíme. Ale dneska to byl výkon myslím kvalitní. Žádné nakopávané míče a když už tak se nám povedly vybojovat. Jen tak dál.

David Straka a jeho komentář k zápasu : hele reknu vam...takovejhle vykon sem ani ve snu necekal...bylo to supr!!!az na to kolik sem spalil stesti......a mam z toho zapasu v prdeli sval......:D

Tomáš Rosenberger a jeho komentář k zápasu : Tak vcerejsi zapas bych povazoval za povedeny. Prestoze souper nebyl nikterak kvalitni, tak sme nakonec dokazali zapas otocit! I kdyz sme se dlouho trapili. Hlavni je ze ty sance byly! Takze se da rici, ze u me prevlada spokojenost. Snad jen chovani jednoho hrace me docela zklamalo a nemile prekvapilo!