logo Modrý Svině -
20060922 - » .kolo Hanspaulka

Sviňmetr : sviní (krize)

10-9 sviní SUPER!!!, 8-7 sviní velmi kvalitní, 6-5 sviní standard, 4-3 sviní slabý průměr, 2-0 sviníkrize.

Ota Duben a jeho komentář k zápasu : Jako řeknu vám, byly to nervy, navíc ze střídačky dvakrát... Hráli sme dobře, do šancí se dostali, jen ta koncovka, to je buď děsná smůla nebo nevim co, ale každopádně naše spotřeba šancí na jeden gól je hrozivě vysoká... Takže jen ve skrytu duše doufám, že se to příště zlepší, nerad bych se zas strachoval do poslední minuty... Jo a taky bych už si po delší době rád zahrál víc než pět minut za poločas, díky...

Martin Viták a jeho komentář k zápasu : Já myslím, že jsme hráli hodně dobře. Bohužel branku většinou rychle inkasujeme a pak nám trvá než odpovíme. Ale dneska to byl výkon myslím kvalitní. Žádné nakopávané míče a když už tak se nám povedly vybojovat. Jen tak dál.

David Straka a jeho komentář k zápasu : hele reknu vam...takovejhle vykon sem ani ve snu necekal...bylo to supr!!!az na to kolik sem spalil stesti......a mam z toho zapasu v prdeli sval......:D

Tomáš Rosenberger a jeho komentář k zápasu : Tak vcerejsi zapas bych povazoval za povedeny. Prestoze souper nebyl nikterak kvalitni, tak sme nakonec dokazali zapas otocit! I kdyz sme se dlouho trapili. Hlavni je ze ty sance byly! Takze se da rici, ze u me prevlada spokojenost. Snad jen chovani jednoho hrace me docela zklamalo a nemile prekvapilo!

průměrná známka/počet hlasujících hráčů (1..nejlepší, 5..nejhorší)