Místo : Karlín
Zápas : 10.kolo Hanspaulka
Autor článku : Martin Viták
Výsledek : 0:3 (0:1)

V předposledním kole jsme odehráli zápas s týmem Noha Praha. Tento tým měl před naším zápasem pouze dvě výhry. Jednu kontumační a jednu proti Camberwell boys. Strach z něj rozhodně nešel a spíše jsme počítali s jistým vítězstvím.
Bohužel na zápas nás dorazilo jen osm, takže na střídačce byli vždy dva hráči. Velkou smůlou bylo zranění Vítka, který odehrál jen pár minut a pak ze zápasu odstoupil. Jeho přítomnost mohla leccos změnit. Odehrát ale zápas na sluníčku téměř bez střídání byl velký úkol pro naši fyzičku.
První poločas začal vyrovnaně. Přeci jenom někteří hráči nám chyběli a naše hra nebyla natolik dobrá. Bohužel jsme ale brzo inkasovali. To soupeře zřejmě postavilo na nohy a začala hrát co potřebovala. Jeho brankář zdržoval už od prvního poločasu a nastřádal tak pár minutek. Bohužel ve výsledku stejně nehrály roli. My se hodně tlačili dopředu. Jednoznačné šance jsme sice neměli, ale snažili jsme se ohrozit soupeřovu branku. Ten míče hlavně nakopával a na hrotu měl schopné hráče, kteří dokázali míč zpracovat a zaútočit. Bohužel během druhého poločasu jsme obdrželi další dvě branky a bylo již rozhodnuto. Do útoku jsme se hodně tlačili, třeba i zatlačili soupeře na jeho půlce, bohužel nijak jsme převahy nevyužili.
Noha po dnešním zápase asi slavila. Být náš tým v jiné sestavě a nebýt předchozích porážek, které na nás zanechaly šrámy, určitě bychom byli těžším soupeřem a troufám si tvrdit, že s jiným koncem. Bohužel tomu tak nebylo a i s nejslabším týmem skupiny jsme prohráli vysoko 0:3.

Není toho moc co říct. Soupeřů jako Noha jsme porazili mnoho a hodně mnohem lepších. V tuhle chvíli si ale už jen přejeme, aby tato sezóna skončila a my se mohli ukázat v lepším světle na podzim, protože poslední zápasy jsme soupeřům odevzdali příliš snadno...
Hráč zápasu: Tomáš Rosenberger      Profil...      Statistika...

V hrozném vedru dřel do úmoru, podporu od posluhráčů ale nedostal...

Sviňmetr : 3 sviní (slabý průměr)