Zápas : 5.kolo Hanspaulka
Autor článku : Martin Viták
Výsledek : 1:2 (1:0)

20. vlastní

Promarnili jsme zřejmě poslední šanci na letošní postup do sedmé ligy. Do Karlína nás přijelo hodně, na dva útočící posty bylo pět hráčů. Do obrany šel proto Petr a zahrál velmi dobře.
Zápas začal dobře pro nás. Soupeř sice občas zahrozil, ale míč na kopačkách jsme měli my. Potvrdil to i první gól, který zařídil Matěj Kuncíř. Vhodil aut do chumlu před brankou a zřejmě po teči jednoho z obránců soupeře skončil v brance. Do poločasu jsme chtěli náskok ještě zvýšit, ale to se nám přes vytrvalou převahu nepodařilo.
Do druhého poločasu jsme vstoupili relativně spokojení. Vedli jsme 1:0 a šance na zvýšení jsme měli. Bohužel jsme ale udělali chybu v obraně, útočník předběhl Davida a se štěstím prostřelil Pavla, který v našem dresu nastoupil poprvé jako brankář. S tím jsme se samozřejmě nechtěli smířit, protože Jemné a Solené byly pro nás v této sezóně mimo Traktoru jasně nejslabší soupeř. Vrhli jsme proto vše do útoku a chtěli vyhrát. Nejblíže gólu byl Petr, který hlavičkoval do prázdné branky, ale bohužel na poslední chvíli s notnou dávkou štěstí soupeřův brankář míč vytáhl. Jelikož jsme nevyužili šance my, soupeř nás z dalšího ojedinělého brejku potrestal a dvě minuty před koncem strhl vítězství na svou stranu.
V čem byl soupeř poměrně zvláštní, bylo jeho chování. Někteří jeho hráči zřejmě hráli Hanspaulku poprvé v životě, protože při sebemenším kontaktu se dožadovali odpískání faulu, nejlépe se žlutou kartou, zatímco když jejich obránce evidentně stáhnul Michala a rozhodčí odpískal faul, tak se mínili zbláznit. Naštěstí rozhodčí byl zkušený a na tohle jim neskočil, měl ale rozdat více než jednu žlutou kartu, hlavně za neustálé řeči. Soupeř byl i nesportovní, hráč vhazující aut trefil z metru přímo do obličeje Otu, nutno ale uznat, že pak podobně trefil i svého hráče, takže to byla spíš nešikovnost.
V minulém zápase dostal stop do konce sezóny soupeřův kapitán. Ten se přišel jen dívat a otravovat rozhodčího, který se ho snažil vyhodit, ale hráč odmítl. Jemní a Solení se hodně hádali, sprostě nadávali rozhodčím a našim hráčům. To kazilo jejich hru a na fotbal to určitě nepatří...

Nesmíme zbytečně ztrácet body s takto lehkými soupeři, natož s nimi prohrávat. Jemní a Solení měli velké štěstí a nejen kvůli svému chování si výhru určitě nezasloužili. My si ale za porážku můžeme sami, je to velká škoda...
Hráč zápasu: Pavel Řeháček      Profil...      Statistika...

Působil jistým dojmem, nechyboval a dokázal dirigovat obranu. Na inkasovaných gólech vinu nenese.

Sviňmetr : 6 sviní (standard)