17. Ota Duben
36. Martin Mates (Tomáš Rosenberger)

56. minuta
Ondra Mates

Ve velkém horko jsme měli odehrát předposlední utkání jarní ligy. Vítězství pro nás mělo být povinností. Soupeřem nám byl tým No madam ! B, který za 9 utkání vstřelil 2 branky a 19 jich inkasoval. Jak již to u nás bývá zvykem, proti lehkému soupeři hrajeme hodně laxně.
Nicméně od začátku zápasu jsme měli převahu a bylo jen otázku času vstřelit první gól. To se nakonec povedlo Matějovi Kuncířovi, který z velké vzdálenosti prostřelil několik obránců a nakonec i brankáře No madam. Chvíli nato Tomáš vhazoval aut a ten si brankář tečoval do vlastní sítě. A do třetice pojistil náskok Ota, který prvně promarnil střelu z dobrého úhlu, aby si míč zatáhl více do strany a pak levačkou pěkně zavěsil přímo pod břevno.
Jelikož si všichni chtěli vstřelit gól, zapomínali jsme hodně na obranu a toho využil soupeř před koncem poločasu, když po rohovém kopu Vojta neuhlídal svého hráče a ten snížil na 3:1. Průnikem se ještě do konce poločasu prezentoval Vítek, který ale z blízkosti a špatného úhlu netrefil. Po změně stran jsme opět získali převahu, kterou jsme ale završili pouze jedním gólem, jehož autorem byl Martin Mates. Do konce zápasu došlo ještě k pár drobným potyčkám kvůli výkonu rozhodčích a Ondra obdržel žlutou kartu. Opět jsme zapomněli na obranu a soupeřův útočník pronikal zcela sám. Ondra neměl na výběr a udělal skluz. Ten byl po právu odměněn, ale ze standardní situace soupeř nic nevytěžil.

Zápas byl fyzicky náročný vzhledem k vysokým teplotám. Vyhráli jsme a to je hlavní. Co se výkonu týče, nestál za moc, ale na výhru to stačilo a to je nejdůležitější. Nyní musíme čekat na další výsledky...
Hráč zápasu: Tomáš Rosenberger      Profil...      Statistika...

Dva góly vymyslel a ten vítězný autovým vhazováním zařídil, co chtít víc...

Sviňmetr : 6 sviní (standard)