Výsledek : 3:2 (0:0)

6. Petr Gregor (Ota Duben)
45. Tomáš Rosenberger
48. Martin Mates (Martin Viták)

K poslednímu zápasu sezóny jsme se sjeli v hojném počtu (asi rekordním) na hřiště číslo 6 v Karlíně. Terén byl v přijatelném stavu, jen s jednou louží. Motivaci jsme měli obrovskou, protože jsme potřebovali zvítězit a to nejlépe o pět gólů.
Začátek se tedy nesl v aktivním a útočném duchu. Naše snažení korunoval již v 10. minutě Petr svojí nečekanou a velmi vtipně usměrněnou hlavičkou z Otova autu, která překvapila soupeřova brankáře a obloučkem skončila v síti. Díky naší možná až přemotivovanosti se do hry vloudily nepřesnosti. Nejprve do našeho střídání. Ostatně takový přetlak hráčů na střídačce jsme již dlouho nezažili. Přibylo i faulů a vzájemné nevraživosti. Bohužel nezůstalo jen u chyb ve střídání a po chybě dezorientovaného Vojty, který přihrál přímo rozběhnutému soupeři do útoku, se rozhodila celá naše obrana. Soupeř střílel přes ležícího brankáře (v čemž mu asistovali i dva naši obránci) vlastně už do odkryté branky. Půle tedy skončila pro nás nepřijatelným výsledkem 1:1.
Do druhé části zápasu jsme sice vstoupili opět s elánem, ale soupeři se dařilo neustalými dohady utkání kouskovat. To nemělo příznivý vliv na naší hru, protože nám pomalu docházelo, že s ohledem na destruktivní hru soupeře o pět gólů tentokrát zvítězit asi nepůjde. Rozhodčí byl očividně rozvášněností obou týmů trochu zaskočen a tak se mu povedlo udělat i pár evidentních chyb v rozhodnutí. Přesto jsme ale stále na soupeře tlačili a tak se podařilo vstřelit Tomášovi parádní gól po prudké střele, když brankář čekal spíš přihrávku do klubka hráčů u zadní tyče. O pár minutek později přidal Martin Mates po chytré asistenci Martina Vitáka další gól skoro do prázdné brány, takže naděje stále žila. Soupeř ale nasadil totálně destruktivní hru, kdy zakopnuté míče končily daleko mimo hřiště, nebo se pokoušely probourat už tak chatrnou střechu šaten v Karlíně. Navíc našim útočníkům se už nedařila tak živá kombinace jako v první půli. Dokonce pár minut před koncem snížil Pivoj po rychlé akci. Míč směřující do autu jistil Martin Mates, ale soupeř ho předskočil, postupoval z úhlu sám na branku a střelou mezi Ondrovy nohy snížil na konečných 3:2. Z toho se hráči Pivoje radovali jako z vítězství - možná je zmátl chybný verdikt rozhodčího, který omylem napoprvé uvedl do zápisu jako vítěze Pivoj ZM. Nebo jeho zmátl jejich jásot...

Chtěli jsme vstřelit co nejvíce gólů, ale přes zhuštěnou obranu jsme se těžko prosazovali. Navíc jsme vyráběli chyby v obraně, které soupeř se štěstím trestal, když ze tří střel na branku dal dva góly. Faktem ale zůstane, že v posledním zápase sezóny jsme vyhráli zaslouženě 3:2...
Hráč zápasu: Tomáš Rosenberger      Profil...      Statistika...

Dřel až do poslední minuty a zajistil klíčový gól na 2:1.

Sviňmetr : 6 sviní (standard)