Zápas : 11.kolo Hanspaulka
Autor článku : Otakar Duben
Výsledek : 1:3 (1:3)

8. Tomáš Rosenberger (Martin Mates)

V posledním zápase jsme nedokázali navázat na předchozí výkony a po zásluze podlehli 1:3 týmu Venda Bar, který si tak pojistil postup do 7.ligy. Vzhledem ke špatné konstelaci ostatních výsledků jsme nakonec neudrželi ani postavení v horní polovině tabulky a skončili smolně až sedmí.
V zápase jsme šli poměrně rychle do vedení, když již v osmé minutě utekl po pravém křídle Martin Mates a jeho centr protlačil tělem do sítě Tomáš. Odpověď soupeře na sebe nenechala dlouho čekat. Po autovém vhazování na naší polovině gólman špatně vyběhl a bránící Marek si srazil míč do vlastní branky.
Navlas stejná situace se opakovala také o osm minut později. Honza nezvládl roli posledního, v hlavičkovém souboji nedokázal přetlačit útočníka soupeře a ten za pomocí jeho teče strhl vedení na stranu Venda Baru. A když v 25. minutě unikl hráč Venda Baru Tomášovi, oklamal bránícího Otu a zamířil přesně k vzdálenější tyči, bylo v podstatě rozhodnuto. V druhém poločase se střídali šance na obou stranách, my jsme se snažili tlačit a tvořit hru, soupeř hrozil z rychlých protiútoků, ale skóre se už nezměnilo.

Rozhodující utkání o třetí místo jsme nezvládli... K tomu není vlastně třeba už nic dodávat. Soupeř byl většinu utkání lepší a po zásluze zvítězil a postupuje. My se musíme snažit příští sezónu ještě vylepšit letošní 7.místo...
Hráč zápasu: Tomáš Rosenberger      Profil...      Statistika...

Na břiše donesl do branky náš vedoucí a nakonec i jediný gól.

Sviňmetr : 4 sviní (slabý průměr)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

průměrná známka/počet hlasujících hráčů (1..nejlepší, 5..nejhorší)