Hanspaulka – Podzim 2015 (7.L)

DenDatumČasHřištěDomácíHostéVýsledek

Přátelák
NE16.8.201520:00Litvínovská MODRÝ SVINĚ BLegends a Veterans  3:1
Komentář: V neděli jsme se na Litvínovské utkali s týmem Legends a Veterans, který začal hrát veteránskou ligu. Ale žádní "dědci" to nebyli, běhalo jim to docela rychle. Hned od začátku nás dostupovali a nedali nám opravdu ani centimetr zadarmo. Sice se hrálo na umělce, ale vzhledem k tomu, že celé odpoledne pršelo, byl terén hodně kluzký a míč často rychlejší, než bychom si přáli.
Zpočátku utkání se hrálo opatrně, převážně kolem půlicí čáry, ani jeden z týmů se do šancí moc nedostával. Postupem času jsme se začali především díky kolmým přihrávkám dostávat do zakončení. Jednu z šancí proměnil Kuba. Aktivita našeho týmu se zvyšovala, Tom orazítkoval spojnici, a potom se po povedeném průniku prosadil Jirka. Soupeř se do šancí příliš nedostával, protože naší velkou devizou byla tentokrát i hra dozadu, kdy především Vlado několikrát díky svému rychlému návratu po ztrátě míče na polovině Legend, protiútok zastavil.
Naši branku Legendy ohrožovaly jen střelami z dálky, které kryl bezchybný Dan. Svůj jediný gól vstřelil soupeř ze strandardky, kterou rozehrával po faulu Áji na unikajícího hráče. Naštěstí nás branka soupeře nerozhodila, a vítezství jsme podtrhli gólem Vláda po krásné kombinační akci.
Góly a asistence: 15. Kuba (Vlado), 35. Jirka (Vlado), 51. Vlado (Honza)
Sestava MSB: Dan Straka - Jirka Škrábek (c), Kuba Straka, Honza Slyvinszki, Tomáš Jedlička - Ája Škrábková, Vlado Kovalskyy

Přátelák
NE16.8.201520:00Litvínovská MODRÝ SVINĚ BModrý Svině A  1:3
Komentář:
Góly a asistence: 18. Vlado (Tomáš)
Sestava MSB: Honza Slyvinszki - Jirka Škrábek (c), Karel Suchánek, Kuba Straka, Vláďa Škrábek - Tomáš Jedlička, Ája Škrábková, Vlado Kovalskyy

1. KOLO
NE6.9.201517:30Pražačka 2 Fifty-two fadersMODRÝ SVINĚ B  2:2
Komentář:
Góly a asistence: 1. Tomáš, 33. Honza
Sestava MSB: Dan Straka - Pepa Čáslava, Honza Škrábek, Honza Slyvinszki, Kuba Straka - Karel Suchánek, Tomáš Jedlička, Vlado Kovalskyy

2. KOLO
NE13.9.201516:15Zákostelní MODRÝ SVINĚ BGuaraní  1:2
Komentář:
Góly a asistence: 29. Vlado
Sestava MSB: Dan Straka - Pepa Čáslava, Vláďa Škrábek, Honza Slyvinszki, Kuba Straka, Jirka Škrábek - Karel Suchánek, Tomáš Jedlička, Vlado Kovalskyy, Ája Škrábková

3. KOLO
NE20.9.201517:30Hanspaulka Mestek 97 FCMODRÝ SVINĚ B  2:4
Komentář:
Góly a asistence: 20. Kuba, 31. Vlado, 37. Vláďa, 58. Pepa
Sestava MSB: Dan Straka - Pepa Čáslava, Vláďa Škrábek, Kuba Straka, Jirka Škrábek - Honza Slyvinszki, Tomáš Jedlička, Vlado Kovalskyy

4. KOLO
PO28.9.201515:00Zákostelní TaggartMODRÝ SVINĚ B  1:6
Komentář:Netradičně v pondělí jsme nastoupili proti Taggartu s tím, že budeme pokračovat v týmovém výkonu z minulého týdne. Začali jsme výborně, když hned v úvodu utkání otevřel skóre po výborně zahraném rohu Vlada Kája. Vstřelená branka nás uklidnila, hru jsme celkem v pohodě kontrolovali, ale vypracované šance jsme neproměňovali. Soupeř hrál ze zajištěné obrany a hrozil pouze z rychlých kontrů, s kterými si však obrana poradila. Před koncem poločasu se po našem nedůrazu při bránění rohu dostal soupeř k dorážce a vyrovnal na 1:1.
Vedení jsme si vzali zpátky až v druhém poločase, když Vlado zatáhl míč po pravé straně a vybídl Pepu k zakončení levačkou. Soupeř do druhého poločasu vlétl, avšak jeho aktivita ke skórování nevedla. Naopak se po Vladově přihrávce podruhé prosadil Pepa. Soupeř se z hřiště pomalu vytrácel a naše převaha byla čím dál tím větší. Na 4:1 zvýšil po Jirkově rohu Vláďa, když si parádně naběhl na přední tyč. Nakonec se gólově prosadil dvakrát Vlado, když na 5:1 zvyšoval po přihrávce Honzy a na konečných 6:1 mu míč přiťukl Pepa. Nejen výsledek ale i předená hra zaslouží to nejvyšší měřítko a snad budeme na této vlně pokračovat i dál.
Góly a asistence: 3. Karel (Vlado), 33. Pepa (Vlado), 49. Pepa (Vlado), 55. Vláďa (Jirka), 58. Vlado (Honza), 58. Vlado (Pepa)
Sestava MSB: Dan Straka - Honza Slyvinszki, Pepa Čáslava, Vláďa Škrábek, Kuba Straka, Jirka Škrábek - Tomáš Jedlička, Vlado Kovalskyy, Ája Škrábková, Karel Suchánek

5. KOLO
NE4.10.201518:45Aritma MODRÝ SVINĚ BMasokombinát  1:3
Komentář: Tragické chyby v obraně nás připravily o naději na úspěch v zápase, kde jsme si vzhledem k tabulkovému postavení soupeře hodně věřili. Navíc jsme se poprvé sešli v kompletní sestavě. Jenže už ve druhé minutě se fatálně nedohodl Jirka s Kubou, míč neodkopl ani jeden z nich a místo toho skončil vzápětí v naší síti. Masokombinát se od začátku nikam nehnal, bránil vzadu ve čtyřech a čekal na naše chyby a případné brejky. A těch se bohužel dočkal. Kuba v roli posledního nesmyslně zariskoval, přišel o míč a prohrávali jsme o dva góly. A když jsme v nebezpečném prostoru místo dlouhého autu zvolili krátkou variantu na Áju, kterou soupeř znovu vystihl a zvýšil na 3:0.
Po přestávce jsme se snažili s výsledkem něco udělat, ale přes neprostupnou obranu jsme se nedokázali prosadit, navíc soupeř stále hrozil z brejků. Navíc se mu dařilo kouskovat hru častými fauly, ovšem ani standardní situace jsme nedokázali využít. A nepomohla nám ani závěrečná dvanáctiminutové přesilovka po vyloučení nervózního kapitána Masokombinátu. Hráli jsme vepředu stejně naivně jako předtím, místo abychom si přihráli a využili hráče navíc, nesmyslnými individuálními akcemi jsme přicházeli o míče. Až v předposlední minutě se zblízka prosadil Tomáš, jenže to už bylo na zvrat pozdě.
Góly a asistence: 59. Tomáš (Jirka)
Sestava MSB: Dan Straka - Honza Slyvinszki, Pepa Čáslava, Vláďa Škrábek, Kuba Straka, Jirka Škrábek, Ota Duben - Tomáš Jedlička, Vlado Kovalskyy, Ája Škrábková, Karel Suchánek