20. Lukáš Rybecký (Tomáš Rosenberger)
53. Lukáš Rybecký (Tomáš Krejza)

34. minuta
Tomáš Krejza

Z celkem vyrovnaného a ke konci zbytečně vyhroceného utkání s Champions bohužel opět nebereme ani bod. Naše poločasové vedení 3:1 soupeř postupně ve druhé půlce vymazal. Šest minut před koncem za stavu 4:4 zmatený rozhodčí proti nám odpískal nesmyslnou penaltu, kterou soupeř proměnil. Naši stížnost sice STDK uznala jako oprávněnou, výsledek to ale samozřejmě nezměnilo. V závěrečném náporu jsme už nenašli sílu a cestu k vyrovnání.

Hráč zápasu: Lukáš Rybecký      Profil...      Statistika...

Dvě branky sám dal, na další přihrál a k tomu byl nebezpečný ještě v dalších našich akcích.

Sviňmetr : 5.2 sviní (standard)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr