Autor článku : Ota
Výsledek : 2:6 (2:5)

26. Michal Bočan (Lukáš Rybecký)
28. Tomáš Krejza (Tomáš Třešňák)

Souboj o první místo pro nás skončil fiaskem. Po čtyřech minutách jsme prohrávali 0:2, po deseti 0:3 a ve 21. minutě už to bylo 0:5. Individuální chyby a prakticky stoprocentní produktivita soupeře znamenaly takový rozdíl ve skóre, který prakticky nešel dohnat. Sice jsme utkání dvěma góly do poločasu ještě zdramatizovali a ve druhé půli měli jasnou převahu, ale šance jsme neproměnili a z brejku inkasovali na konečných 2:6.

Hráč zápasu: Tomáš Třešňák      Profil...      Statistika...

Sviňmetr : 4 sviní (slabý průměr)