18. Tomáš Krejza (Anton Olchovoj)
30. David Straka (Lukáš Rybecký)
59. David Straka (Lukáš Rybecký)
60. vlastní

Zápas s naším už tradičním soupeřem, Interem Bubeneč, se nám tentokrát hrubě nevydařil. Bez nemocného Michala drhnul přechod mezi obranou a útokem, chyběla nám přesná přihrávka i pohyb. V poločase jsme ještě dokázali držet nerozhodný výsledek, ale po přestávce jsme nechali Interu příliš volného prostoru a hrozící debakl korigovali až v závěru.

Hráč zápasu: Tomáš Krejza      Profil...      Statistika...

V prvním poločase vydatně podporoval útok a díky důrazu ve vápně se také poprvé zapsal mezi střelce. Po přestávce se svezl se slabým výkonem celého týmu.

Sviňmetr : 4 sviní (slabý průměr)