4. Michal Bočan (Tomáš Třešňák)
26. David Straka
30. Michal Bočan (David Straka)
33. Tomáš Rosenberger (David Straka)

Mohli jsme mít pohodlnou výhru a dvě kola před koncem téměř jistou záchranu, ale my jsme znovu řekli ne. Podruhé v rozmezí pouhých tří týdnů jsme promrhali poločasové vedení 4:1 a po porážce 5:7 je už víceméně jasné, že v posledním kole budeme hrát přímý souboj o udržení.

Jednou se to dá brát jako ojedinělý výbuch, vyhodit do kanálu tříbrankový náskok dvakrát za necelý měsíc ale ukazuje na vážnější problém. Stejně jako to, že jsme z devíti zápasů počtvrté inkasovali sedm gólů.
Scénář je pokaždé stejný, a je bohužel jedno, jestli v tu chvíli vedeme nebo prohráváme. Soupeř dá gól po chybě nebo z náhodné akce a místo abychom to hodili za hlavu a hráli dál, tak jsme schopní se během pár minut zbytečným remcáním totálně rozložit a přijít o naději na dobrý výsledek.
Hráč zápasu: Martin Jedlička      Profil...      Statistika...

Tradičně poctivý výkon v obraně, snažil se i podporovat ofenzívu. Jako jeden z mála nebyl vyloženě podepsaný pod žádný obdržený gól a navíc se snažil krotit emoce.

Sviňmetr : 3.1 sviní (slabý průměr)