26. Tomáš Rosenberger (Michal Bočan)
37. Tomáš Třešňák (Vlado Kovalskyy)
41. Martin Jedlička (Tomáš Třešňák)

48. minuta

Sestavu na zápas lepili jsme takřka do poslední minuty, navíc jsme měli naprosto tragický vstup do utkání, kdy jsme po 18 minutách prohrávali 0:4. Výslednou remízu 4:4 tak musíme pokorně brát jako dobrý výsledek.

Úvod zápasu byl v našem podání jako ze špatného snu. Dopředu takřka nic a v obraně veliké nedorazy. Naštěstí do poločasu jsme se dostali dvěma góly do hry a začali si věřit i na možný bodový úspěch. Ten se také poměrně brzy dostavil a přicházeli i další šance, které končili většinou na rukavicích brankáře soupeře. Konec utkání byl otevřený a oba týmy měli šance zvrátit skóre na svou stranu. Výsledná remíza je tudíž spravedlivá.
Hráč zápasu: Tomáš Třešňák      Profil...      Statistika...

Ve druhém poločase byl u obou naších gólů. Ač se štěstím, tak zaznamenal první branku v právě probíhající sezóně a přihrávku na vyrovnávající trefu.

Sviňmetr : 6 sviní (standard)