Místo : Koráb
Zápas : 3.kolo Hanspaulka
Autor článku : Tomáš
Výsledek : 0:2 (0:2)

A zase ta stejná písnička, jako bychom pokračovali v posledním zápase. Úvod utkání patřil opět nám, vytvořili jsme si mnoho šancí, ale střelecké trápení stále pokračuje. Soupeř se dostal do pohodlného vedení 2:0 a tento náskok úspěšně ubránil až do závěrečného hvizdu. Nutno podotknout, že zvláště druhá půle byla koncertem zahozených šancí a oba týmy se předháněly, co se dá ještě neproměnit.

Zápas byl vyrovnaný s naší mírnou převahou, která byla ve druhém poločase s přesunem Davida do branky stálá. Soupeř hrozil především z brejků a my si stěží připravovali střelecké příležitosti. Postupem času bylo jasné, že vstřelené branky se nedočkáme ani kdyby se hrálo do půlnoci. Pokud nezlepšíme naší koncovku tak budeme jen těžko držet se soupeři krok.
Hráč zápasu: Anton Olchovoj      Profil...      Statistika...

Anton byl opět platný jako záskok v brance tak i v naší defenzivě, kde je také jeho místo. Nechybělo moc, aby ve druhém poločase přidal i branku.

Sviňmetr : 3.2 sviní (slabý průměr)