31. Lukáš Rybecký
45. Lukáš Rybecký (Anton Olchovoj)
48. Michal Bočan (David Straka)
52. Tomáš Rosenberger (Michal Bočan)

Vstup do nové sezony se nám vydařil nad očekávání. Tým Gepardu, který ještě na podzim hrál třetí ligu, jsme po obratu ve druhém poločase udolali 6:5. Výhra je o to cennější, že jsme dokázali zvrátit dvoubrankové manko v poločase, což se nám příliš často nestává. Navíc proti soupeři, se kterým jsme dosud nezískali ve třech zápasech ani bod. O branky se rovným dílem podělili Michal, Lukáš a kapitán Tomáš.

Start nové sezóny se nám zrovna nepovedl a hned po dvou minutách jsme prohrávali. Naštěstí po brejku přišla rychlá odpověď Michala a byli jsme zpátky v zápase. Soupeř byl aktivnější, začal trestat naše chyby v defenzivě a poločasová ztráta dvou branek byla pro nás ještě hratelná do zbytku utkání. Ve druhé půli jsme trochu přidali a začali být také produktivní, byť někdy s nutnou dávnou štěstíčka. Výsledkem byla otočka z 2:4 na 6:4, jejíž hlavním motorem byl Ryba. Dva body jsme už naštěstí ubránili, i když krátce před koncem po našem rohu dostal Gepard gólový dáreček.
Hráč zápasu: David Straka      Profil...      Statistika...

Snažil se být aktivní a měl hodně střel, ze kterých padlo i pár branek.

Sviňmetr : 6.8 sviní (velmi kvalitní)