26. Ivo Kurhajec (Tomáš Rosenberger)
42. Lukáš Rybecký (Vlado Kovalskyy)
46. Vlado Kovalskyy (Lukáš Rybecký)
47. Lukáš Rybecký (Tomáš Třešňák)

Nic není nemožné. Na "letišti" v Jinonicích jsme s favorizovanými Flyers dvakrát prohrávali o dva góly, už v prvním poločase přišli o brankáře, přesto jsme zásluhou obětavosti a dobré produktivity dokázali otočit na 5:4 a připsali si jedno z nejcennějších vítězství za poslední roky.
K utkání se suverénem naší skupiny jsme se dostavili v takřka rekordním počtu 11 kusů, takže nebyl problém ani v brance po zranění Pavla. V úvodu jsme ale hráli až moc zakřiknutě a zbytečně ztráceli balóny, čímž jsme soupeři pomohli v rychlým dvěma gólům. Naštěstí se nám povedlo celkem brzy dát kontaktní branku a posléze i vyrovnat, byť do poločasu jsme opět prohrávali.
Do druhé půle jsme se pokusili soupeři hru ještě víc znepříjemnit a čekat na brejkové situace. To se nám podařilo a během pěti minut jsme nasázeli tři góly, když nám soupeř poskytl docela komfort pro kombinaci a zakončení. Závěrečný tlak soupeře jsme už ustáli a mohli slavit výhru s příjemným pocitem jistého překvapení.

Potvrdilo se, že se hrát dá s každým. Ze zprvu bojácného herního projevu bychom se měli poučit v příštích zápasech s obdobnými soupeři. Týmovým a obětavým výkonem jsme soupeře možná trochu překvapili, kdy neměl tolik prostoru na kombinaci, i když hřiště bylo možná na hranici maximálních rozměrů Hanspaulky... V zápase, a hlavně v závěru, jsme pomohli Adamovi v branci množstvím zblokovaných střel. Nutno ale podotknout, že jsme tentokrát v útoku vytěžili z minima maximum. Snad jen další dvě tři po brance volající šance jsme neproměnili, zatímco soupeř dost často netrefoval branku.
Hráč zápasu: David Straka      Profil...      Statistika...

Opět jsme podali kolektivní výkon, ze kterého vyčnívalo pár jedinců. Adam si bravurně poradil jako "záskok" v brance a pochytal mnoho střel soupeře, zatímco Ryba opět potvrdil svou produktivitu. Nejlepší zápas podzimu ale odehrál David, který byl platný po celý zápas směrem dopředu i dozadu. Měl podíl na několika našich gólech a snažil se rozehrávat většinu našich akcí.

Sviňmetr : 7.8 sviní (velmi kvalitní)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr