50. Lukáš Rybecký (Tomáš Rosenberger)
58. Tomáš Rosenberger (David Straka)

55. minuta
Lukáš Rybecký

I když pomineme nedávnou kontumační výhru, tak jsme natáhli vítěznou sérii na tři zápasy, což se nám už celkem dlouho nepodařilo.

Úvod utkání byl již tradičně z naší strany vlažný. Naštěstí se nám povedlo vstřelit celkem rychlou branku a chvíli před poločasem odskočit na dvoubrankové vedení, kdy se ve své podzimní premiéře prosadil Ivoš mezi nohy brankáře. Ve druhém poločase se po dlouhém čekání dočkal parádní branky z přímého kopu David. Na tribuně se šuškalo něco o 890ti minutách...
Ryba přidal tváří tvář gólmanovi soupeře svou druhou branku v zápase a dvě minuty před koncem se poprvé od návratu po operaci trefil po přečíslení i Tomáš. Jedinou kaňkou na kráse v utkání byl minutu před koncem obdržený gól.

Soupeř nebyl špatný, běhavý a plný elánu, ale opět se potvrdilo, že kdo dá první branku, většinou vítězí. V důležitých chvílích nás velmi podržel v brance Adam. Těžko říci, zda-li se dá napsat zaskakující gólman :-). Předváděl jisté zákroky, pokryl i sólový únik soupeře a nestačil jen v závěru na výstavní střelu do šibenice. V obraně jsme předvedli poctivý a bojovný výkon, nebáli se sem tam přerušit nebezpečný brejk soupeře a v zakončení jsem předvedli druhý nejlepší počin v právě probíhající sezóně.
Hráč zápasu: Vlado Kovalskyy      Profil...      Statistika...

Volba hráče zápasu tentokrát padla na Vlada, který se poslední zápasy herně zlepšuje a také to potvrzuje svou produktivitou. Tentokrát byl u důležitých prvních dvou branek v roli přihrávajícího a také u dalších nebezpečných situací.

Sviňmetr : 7.4 sviní (velmi kvalitní)