30. Adam Marcinik (Lukáš Rybecký)
41. Lukáš Rybecký (Adam Marcinik)
56. Tomáš Třešňák (Tomáš Rosenberger)

18. minuta

V osmém kole jsme porazili Rum Zahořany 4:1 a povinnost zvanou záchrana si můžeme odškrtnout už tři zápasy před koncem soutěže. Po mizerném začátku a mdlém výkonu v prvních dvaceti minutách jsme se dokázali zvednout, vyrovnat se soupeři v důrazu a zaslouženě otočit skóre. Oplatili jsme tak nepříjemným Zahořanům potupnou jarní porážku a pojistili si pozici v horní polovině tabulky.

Soupeř nás stejně jako na jaře zaskočil svou aktivitou, fyzicky náročným fotbalem a důrazem. Tentokrát jsme se ale dokázali z útlumu dostat a po individuální akci Vlada a ideálním náběhu Adama jsme se těsně před přestávkou dostali do vedení, které už jsme nepustili. Začátek zápasu by pro nás měl být varováním do budoucna, že takhle se k zápasu opravu přistupovat nedá, bohužel podobně vlažné vstupy opakujeme s železnou pravidelností...
Hráč zápasu: Adam Marcinik      Profil...      Statistika...

Dal vítězný gól, na další přihrál a jeho důrazná hra na soupeře platila.

Sviňmetr : 6.3 sviní (velmi kvalitní)

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : Ty vole.... tak já už nevím co mám udělat pro hráče zápasu než chytit 4 jasné góly (3x 1 na 1)