31. minuta
Martin Jedlička
 55. minuta
Viktor Santarius

Proti Luciánu se nám na jarní výhru navázat nepodařilo. Přizpůsobili jsme se pomalejšímu tempu bez střídání hrajícího soupeře, místo abychom ho zkusili aktivitou uběhat. Luciánu tak stačilo dobře bránit a spoléhat na individuální schopnosti svého nejlepšího hráče. Dokázali jsme sice vyrovnat na 2:2, ale vzápětí znovu inkasovali a vzepětí v posledních pěti minutách nakonec nestačilo ani na bod.

Čistě hráčským potenciálem máme bezpochyby na horní polovinu tabulky, ovšem na hřišti to podle toho nevypadá. Jistě, Lucián byl specifický případ týmu, který vyloženě spoléhal na jednu individualitu, se kterou jsme si nedokázali poradit. To by ovšem nebyl problém za předpokladu, že bychom my sami dokázali hrát v pohybu a s větším nasazením. Takhle na nás stačil dalšímu průměrnému soupeři další průměrný výkon. Pokud si ale budeme dál chodit jen zakopat, bez náboje a chuti vyhrát, čeká nás další dlouhá a smutná sezona...
Hráč zápasu: Tomáš Třešňák      Profil...      Statistika...

Překvapivou střelou z přímého kopu na začátku druhé půle nám dal na chvíli naději, že zápas můžeme zvládnout. Dobře podporoval útok a v obraně příliš nekazil.

Sviňmetr : 3.4 sviní (slabý průměr)