Zápas : 11.kolo Hanspaulka
Autor článku : Tomáš
Výsledek : 1:3 (1:2)

17. Tomáš Třešňák (Martin Dayef)

Se stabilizační sezonou po sestupu ze čtvrté ligy jsme se rozloučili porážkou 1:3 s Footside. Naše poslepovaná sestava nedokázala v jubilejním 400. utkání v historii klubu zužitkovat převahu v druhém poločase a už pošesté za sebou jsme tak nevyhráli poslední zápas sezóny.
V posledním utkání jarní sezóny jsme se sešli sotva s jedním hráčem na střídání, a to ještě Adam dorazil až v průběhu zápasu. To už jsme ale prohrávali 0:1 po zakryté střele, na kterou do té doby výborný Viktor nemohl reagovat. Vzápětí přišla druhá po nedorozumění v defenzívě.
Dopředu nám to celkově moc nešlo, až po autu Martina a hlavičce Tomáše jsme se dostal do hry. Bohužel to bylo z naší gólové produkce v této sezóně všechno.
Ač jsme se ve druhém poločase dostali do souvislého tlaku, tak další branka nepřišla. Pouze střela do břevna, zbytek atakoval hřbitovní zdi. Naopak soupeř přidal ještě jeden gól po nešťastné teči našeho obránce do prázdné branky.

Hráč zápasu: Tomáš Třešňák      Profil...      Statistika...

V zápase nikdo moc nevyčníval. Tomáš byl autorem naší jediné, celkem i šťastné branky hlavou po autovém vhazování. Především ale byl po celý průběh utkání aktivní směrem dopředu a dostatečně důrazný i v obraně.

Sviňmetr : 5.2 sviní (standard)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr