Místo : Koráb
Zápas : 8.kolo Hanspaulka
Výsledek : 1:2 (1:1)

3. Michal Bočan

Tristní výkon po celý šedesát minut měl za následek naši těsnou, ale naprosto zaslouženou porážku s Rumem Zahořany. Po rychlém vedoucím gólu jsme naprosto přestali hrát, přenechali snaživému soupeři iniciativu a nakonec za to byli potrestáni. Zahořany ještě od poločasu vyrovnaly a v závěru šťastně z dorážky otočily výsledek, zatímco my se nezmohli ani na pořádnou šanci na vyrovnání.

Soupeři stačilo trochu důrazněji bránit a běhat, a taky prostě chtěl vyhrát. U nás nestojí za zmínku nic.
Hráč zápasu: Viktor Santarius      Profil...      Statistika...

Byl důrazný v obraně a občas zvládl i konstruktivně rozehrát. Kdyby aspoň takhle zahráli všichni, musel vypadat výsledek jinak...

Sviňmetr : 2.3 sviní (slabý průměr)