Autor článku : Ota
Výsledek : 2:8 (1:6)

19. Martin Dayef (Michal Bočan)
46. Martin Dayef

Vstup do sezony dopadl z naší strany tragicky, proti Homunculu jsme navázali na strašidelná podzimní představení a po mizerném výkonu ve všech herních činnostech jsme zaslouženě prohráli vysoko 2:8. Jediným světlým bodem chmurného večera byly první dvě branky Martina Dayefa v našem dresu.

Když po minutě a půl kvůli nekoncentrovanosti a lajdáctví prohráváte o dva góly, tak už se pak manko dohání těžko. A my bohužel nebyli schopní na vcelku jednoduchou hru soupeře najít recept celý zápas. Homunculu stačilo být o trochu rychlejší, dát si jednu, dvě narážečky a hřiště bylo jejich.
Obrana byla naivní, nedůrazná a všude pozdě, útok pomalý, nepřesný a neschopný kloudně zakončit. Nebýt poločasové výměny brankářů, možná jsme dostali desítku, Adam nás několikrát neskutečně podržel...
Hráč zápasu: Martin Dayef      Profil...      Statistika...

Protože dal oba góly a nikdo jiný si to stejně nezaslouží...

Sviňmetr : 2.1 sviní (slabý průměr)