14. David Straka (Michal Bočan)
25. Tomáš Rosenberger (David Straka)
30. David Straka (Lukáš Musil)
60. Michal Bočan (Lukáš Musil)

Povedený první poločas nám zajistil důležité úvodní vítězství nad Efficenzou. V takřka nejsilnější možné sestavě i s dvojicí nových posil se nám podařilo zásluhou několika proměněných brejků odskočit na tříbrankový rozdíl a po přestávce už jsme důležité body s problémy uhájili. Hattrickem se blýskl David, dvě asistence si při premiéře připsal nováček Lukáš.
Bez jediného předchozího přípravného zápasu a v nové sestavě jsme nastoupili i premiérovému zápasu jarní sezony proti Efficenze. Z těch, kteří v kádru zůstali, chyběl pouze Viktor, naopak jsme přivítali dvě nové tváře, Lukáše Musila a Martina Jedličku.
Ráz utkání hranému bez rozhodčího daly dva naše rychlé zásahy mezi 12. a 14. minutou. Nejdřív David zády k brance prodloužil hlavou Pavlův výkop mimo dosah chybujícího gólmana a takřka vzápětí jsme vedli o dva góly, když Michalův rychlý brejk zakončil do poloprázdné branky znovu David.
Soupeř pak sice po nedorozumění v naší obraně dokázal snížit, dál nám ale nechával prostor k rychlým brejkům a znovu za to pykal. A i v tomto případě u toho byl David, který nejdřív připravil snadný gól pro Tomáše a těsně před poločasem završil po asistenci Lukáše hattrick.
Po přestávce byl mnohem aktivnější soupeř, který se tlačil za korekcí skóre a naopak my svou pasivitou jsme mu situaci dost ulehčovali. A stačila jedna naše chyba a o chvilku později skvělé kopnutá standardka, aby to bylo jen o gól.
Závěrečnou desetiminutovku už jsme se ale ubránit zvládli a navíc jsme v ještě v úplném závěru přidali pojistku, když to Michal vzal tentokrát na sebe a nekompromisně prostřelil brankáře.

Na první zápas sezony vcelku slušný výkon, byť zejména v prvním poločase. S vědomím zdánlivě bezpečného náskoku jsme pak ubrali na aktivitě a dali tak soupeři možnost nás zmáčknout. Na tom musíme zapracovat, už proto, že v tomhle případě jsme se nemohli vymlouvat na fyzičku, jelikož jsme měli dost hráčů na střídání. Takhle ideální to ale vždycky nebude a další soupeři nás rozhodně prověří víc.
Hráč zápasu: David Straka      Profil...      Statistika...

V prvním poločase byl u všeho podstatného, tři góly včetně vítězného dal a na čtvrtý přihrál.

Sviňmetr : 7.5 sviní (velmi kvalitní)

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : Myslim, že dobrý výkon... rohy ještě dovysvetlim očividně ale dobrý:) nové posily si myslím, že zapadly. Jen nesmíme zapomínat na bránění a být furt hrrr do předu. Jinak první druhý gól beru částečně na sebe, ještě hold nejsem rozchytanej... normálně bych je oba měl :(