Výsledek : 3:8 (2:4)

16. Michal Bočan (Jirka Dymák)
20. Tomáš Rosenberger (Michal Bočan)
43. David Straka (Tomáš Jedlička)

Hnusná zima a zápas o ničem, protože jsme se na něj nebyli schopní sejít v normální sestavě. Šestice statečných se sice snažila, na úspěch proti Efficenze to ale nestačilo a se sezonou jsme se tak rozloučili porážkou 3:8.
Jelikož nám z různých důvodů chyběla polovina týmu, museli jsme hodně improvizovat. Z "béčka" přišel vypomoct Tomáš Jedlička a alespoň na půlminutové úseky naskakoval v nouzi i Ota. V brance se vystřídali David s Antonem.
První poločas byl ještě celkem vyrovnaný, dvakrát jsme dokázali vyrovnat náskok soupeře, když se nejdřív z křídla trefil z voleje k tyči Michal, který pak připravil i gól pro Tomáše. Efficenza si ale vždycky rychle vzala vedení zpátky a ve druhém poločase už ho nepustila.
Po pauze už jsme částečně i vlivem únavy kupili zbytečné chyby v obraně a nechávali soupeři prostor k brejkům. Hrozivě narůstající skóre dokázal ještě trochu korigovat David, nakonec jsme ale stejně prohráli pětigólovým rozdílem.
Pokud bychom ale proměnili všechny vyložené šance, mohlo být skóre mnohem přívětivější. Tomáš zblízka netrefil branku, Tomáš Jedlička pálil jen do tyče a dvakrát do gólmana a neuspěl ani David, který rovněž trefil tyč.

V téhle sestavě jsme proti silnému soupeři na víc neměli. Je sice fakt, že o nic nešlo, ale to neznamená, že bychom na poslední zápas sezony měli takovým způsobem kašlat...
Hráč zápasu: Michal Bočan      Profil...      Statistika...

Jeden pěkný gól sám dal, na další přihrál a směrem dozadu moc nekazil.

Sviňmetr : 0 sviní (krize)

Obrana - zatím nehodnoceno (katastrofální)