49. Lukáš Lojín (Pavel Řeháček)
50. Michal Bočan (David Straka)
52. Lukáš Lojín (David Straka)
59. Michal Bočan

Uvolněný, ale přitom naprosto dominantní výkon, ranec krásných i bláznivých gólů a pohodová atmosféra, to vše před početnou diváckou návštěvou. Proti Démonům jsme si užili nejvyššího vítězství ve 4. lize a za 14 dní si to tak rozdáme s Efficenzou pravděpodobně o konečné 5. místo.
Kvůli Pavlově obnovenému zranění ramene jsme museli trochu improvizovat. Jelikož Martin má antibiotika, tak do branky musel Adam, do obrany se i vzhledem k Jirkově absenci stáhnul Vašek a Pavel si šel zablbnout do útoku, abychom "to hráli přes něj a vyhrávali velkými rozdíly," jak by pravil klasik.
Ráz celému zápasu udaly už úvodní minuty. Žádné velké oťukávání, hrálo se rovnou od podlahy. Adam nás hned dvakrát zachránil, když akrobaticky vytáhl střelu z křídla na roh a vzápětí zlikvidoval i nebezpečný pokus z přímého kopu. Na druhé straně prakticky z prvního přečíslení otevřel Lukáš po přihrávce Michala zblízka skóre.
Démoni na tom byli povětšinou rychlostně i technicky velmi slušně a dávali nám opravdu zabrat, výsledné skóre vlastně až tak dění na hřišti neodpovídá. Jenže při nás tentokrát stále štěstí, když soupeř v prvním poločase trefil třikrát tyčku a naopak nám do branky spadlo skoro všechno.
Michal při rohu místo klasické přihrávky na Davida našel díru v chumlu hráčů ve vápně a Pavel na zadní tyči zakončoval do prázdné branky. A vzápětí si jeden z obránců srazil do vlastní branky střílený centr Tomáše.
šance dál střídala šanci a opravdu bylo na co koukat. Michal sice nejdřív zavraždil stoprocentní šanci, když nehlídaný překopl zblízka odkrytou branku, krátce poté ale vyslal nechytatelnou pumelici z křídla a vedli jsme o čtyři branky.
Do pauzy ještě Vašek stihl trefit tyč a po individuální akci znovu zvýšit náš náskok, což spolu s dalšími Adamovými zákroky začalo hodně brnkat na nervy hráčů soupeře, kteří v dalších minutách přitvrdili opravdu na hranu. Ale nebylo se až tak co divit, přeci jen minimálně směrem dopředu nehráli špatně a "bůra" do poločasu si rozhodně nezasloužili.
Ale hned po pauze se Démoni snížení přeci jen dočkali, po naší ztrátě míče se David nevrátil se svým hráčem a tohle přečíslení už nedokázal neutralizovat ani Adam. Tato část zápasu byla z naší strany rozhodně nejslabší, hlavně jsme se sami dostávali pod tlak krkolomnými rozehrávkami a bohorovnější hrou v obraně.
Když tak soupeř po naší další chybě ve 44. minutě podruhé snížil, začínalo se rýsovat závěrečné drama. Jenže v tuhle chvíli nepodržel Démony gólman, který za přispění dobře stínujícího Pavla pustil do branky dalekonosný pokus Davida. Soupeř následně už totálně otevřel hru a to nám samozřejmě vyhovovalo.
Pavel sice svou tutovku zazdil podobným stylem jako v první půli Michal, jenže pak po jeho přihrávce při brejku dva na jednoho procpal nadvakrát v poloze ležícího střelce míč do branky Lukáš. A jen o minutu později David vysunul Michala, který z křídla zapasoval míč přesně na zadní tyč a Démoni se sesypali.
Do konce zbývalo ještě deset minut a nám se nakonec kýženého dvouciferného výsledku dosáhnout podařilo. V tomhle zápase totiž vycházelo naprosto všechno, David s Lukášem šli dva sami na brankáře, chtěli si to dát do prázdné, jenže situaci totálně překombinovali, i tak z toho byl ale nakonec gól. A skóre uzavřel po individuální akci minutu před koncem Michal, který si tak připsal první hattrick v našem dresu.

Za jediný týden došlo k neuvěřitelné proměně, i když jsme do zápasu šli v opticky slabší sestavě. Tentokrát nám ale všechno vycházelo, sedlo nám hřiště i styl hry soupeře. Hlavně jsme ale podali mnohem lepší výkon sami, v obraně jsme až na výjimky hráli zodpovědně a včas jsme přistupovali k hráčům. Po rychlém gólu jsme navíc mohli začít hrát na brejky, což nám samozřejmě vyhovuje mnohem víc. Pokud bychom takhle zahráli v minulých dvou zápasech, mohl konec sezóny vypadat úplně jinak, jenže právě vyrovnanost výkonů je to, co nám k případnému lepšímu umístění zatím chybí.
Hráč zápasu: Adam Marcinik      Profil...      Statistika...

V ofenzivní hitparádě by neměl zapadnout Adamův výkon v brance, hlavně na začátku nás několika skvělými zákroky podržel a v druhém poločase nedal soupeři šanci nadechnout se k obratu.

Sviňmetr : 9.2 sviní (SUPER !!!)