Kalendář akcí:

Říjen 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
2122
23
24252627
28293031
Program na celý rok...


logo

Modrý Svině - Pozdní sběr II


Datum : 13.10.2016 19:15
Místo : Štěrboholy
Zápas : 6.kolo Hanspaulka
Autor článku : Tomáš
Výsledek : 4:10 (2:4)

14. Michal Bočan (Vašek Doubek)
27. Lukáš Lojín (Vašek Doubek)
32. Tomáš Rosenberger (Lukáš Lojín)
45. Lukáš Lojín (Michal Bočan)
Karty :

bez karet

   tisk Verze pro tisk      email Poslat stránku e-mailem

Pohled na naší prořídlou sestavu nesliboval bůhví jaký výsledek. Bohužel řada hráčů je jak zdravotně indisponovaná, tak i přístup k docházce na zápasy je velmi tristní. Každý by si měl sáhnout sám do svědomí. Na zápas jsme tak přijeli s tím, že budeme hrát bez střídání, ale realita byla ještě trochu jiná...
Už se asi nedozvíme, z jakého důvodu to bylo a proč, ale Martin se místo na zápas vydal na výlet do potemnělých Běchovic. Až deset minut před výkopem se odhodlal dopravit na správné hřiště, jak tvrdil ve Střešovicích...:-).
Takže dobrých dvacet minut úvodu utkání jsme začali o jednoho hráče v poli méně a s Adamem v bráně. Začátek zápasu jsme se snažili pojmout defenzivně, ale záhy jsme prohrávali o dvě branky. Celkem brzy se nám ale podařilo snížit, když Vencův aut Michal dopravil i s pomocí ne moc jistého gólmana soupeře za jeho záda.
Poté se opět prosadil náš protivník po chaosu v obraně, ale znovu jsme zásluhou Lukáše snížili na rozdíl jedné branky z rychlé akce po pravém křídle. Pak již do branky nastoupil Martin, ale hned dostal poměrně lacinou branku z velkého úhlu. Po první půli byl tak stav 2:4 z našeho pohledu.
Úvod do druhé půle se nám povedl, když po pár minutách Tomáš nadvakrát dostal do branky dlouhý pas od Lukáše. Toto snížení nás nabudilo a hnali jsme se do ofenzívy. Dlouho ne a ne přesně zakončit, až Lukáš výstavní střelou z dálky do šibenice vyrovnal.
V tento okamžik jsme začali cítit možnou vůni dvou bodů, ale rychle jsme se vrátili na zem. Trochu přísně odpískaný faul Lukáše, ne příliš kvalitně postavená zeď a nejistý zákrok našeho gólmana znamenaly zvrat v utkání. Po pár minutách přišel i další laciný gól z rohu.
Od této chvíle jsme rezignovali a nechali soupeře pohrávat si s námi jako kočka s myší. Do útoku jsme nevymysleli takřka nic a branky v naší síti se zastavily až na nechvalném čísle 10. Nutno podotknout, že pár gólů jsme si dali doslova sami. Jestli jsme se v tomto zápase nepředvedli my, tak ani pochybný a zřejmě alkoholem posilněný rozhodčí z týmu pana Jambora "neměl svůj den"...:-)

Hodnocení utkání:
V oslabené sestavě jsme moc velké vyhlídky samozřejmě neměli, ale vzhledem ke kvalitě soupeře a průběhu zápasu se minimálně bod dal uhrát. Soupeř ale věděl, co na nás hrát a vycházelo mu to. Bohužel zkrat ke konci zápasu nás stál slušný výsledek. Možná kdybychom se postavili jinak k registraci jedno z hráčů protivníka, tak by body byly naše. Ale s klidem můžeme říci, že jsme se nezachovali jako svině a rozhodli se správně. Spíše bychom měli hledat chyby na naší straně - v docházce na zápas a sledování, kde hrajeme...
Hráč zápasu: Adam Marcinik      Profil...      Statistika...

V úvodu zápasu se postavil do branky a předvedl pár kvalitních zákroků. Navíc celé utkání bojoval a neremcal jako zbytek týmu. Adam bojoval obětavě v obraně a snažil se i podporovat ofenzívu.

Sviňmetr : 3 sviní (slabý průměr)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr
10-9 sviní SUPER!!!, 8-7 sviní velmi kvalitní, 6-5 sviní standard, 4-3 sviní slabý průměr, 2-0 sviní krize.


Průměrné hodnocení utkání :

Obrana - 1 (katastrofální)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Útok - 5 (průměrný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Týmový duch - 4 (podprůměrný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Prostředí - 3 (slabý)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Výsledek - 2 (mizerný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr


Brankář
brankar
Martin Švec

obdržené góly: 7
brankar
Adam Marcinik

obdržené góly: 3
Obránci
obrana
Michal Bočan

obrana
Vašek Doubek

Útočníci
obrana
Lukáš Lojín

obrana
Tomáš RosenbergerNaše další články o odehraných zápasech
Sezóna Podzim 2019 - 5.F
Ostatní sezóny
POHÁRY a PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ
TURNAJE