14. Michal Bočan (Vašek Doubek)
27. Lukáš Lojín (Vašek Doubek)
32. Tomáš Rosenberger (Lukáš Lojín)
45. Lukáš Lojín (Michal Bočan)

Pohled na naší prořídlou sestavu nesliboval bůhví jaký výsledek. Bohužel řada hráčů je jak zdravotně indisponovaná, tak i přístup k docházce na zápasy je velmi tristní. Každý by si měl sáhnout sám do svědomí. Na zápas jsme tak přijeli s tím, že budeme hrát bez střídání, ale realita byla ještě trochu jiná...
Už se asi nedozvíme, z jakého důvodu to bylo a proč, ale Martin se místo na zápas vydal na výlet do potemnělých Běchovic. Až deset minut před výkopem se odhodlal dopravit na správné hřiště, jak tvrdil ve Střešovicích...:-).
Takže dobrých dvacet minut úvodu utkání jsme začali o jednoho hráče v poli méně a s Adamem v bráně. Začátek zápasu jsme se snažili pojmout defenzivně, ale záhy jsme prohrávali o dvě branky. Celkem brzy se nám ale podařilo snížit, když Vencův aut Michal dopravil i s pomocí ne moc jistého gólmana soupeře za jeho záda.
Poté se opět prosadil náš protivník po chaosu v obraně, ale znovu jsme zásluhou Lukáše snížili na rozdíl jedné branky z rychlé akce po pravém křídle. Pak již do branky nastoupil Martin, ale hned dostal poměrně lacinou branku z velkého úhlu. Po první půli byl tak stav 2:4 z našeho pohledu.
Úvod do druhé půle se nám povedl, když po pár minutách Tomáš nadvakrát dostal do branky dlouhý pas od Lukáše. Toto snížení nás nabudilo a hnali jsme se do ofenzívy. Dlouho ne a ne přesně zakončit, až Lukáš výstavní střelou z dálky do šibenice vyrovnal.
V tento okamžik jsme začali cítit možnou vůni dvou bodů, ale rychle jsme se vrátili na zem. Trochu přísně odpískaný faul Lukáše, ne příliš kvalitně postavená zeď a nejistý zákrok našeho gólmana znamenaly zvrat v utkání. Po pár minutách přišel i další laciný gól z rohu.
Od této chvíle jsme rezignovali a nechali soupeře pohrávat si s námi jako kočka s myší. Do útoku jsme nevymysleli takřka nic a branky v naší síti se zastavily až na nechvalném čísle 10. Nutno podotknout, že pár gólů jsme si dali doslova sami. Jestli jsme se v tomto zápase nepředvedli my, tak ani pochybný a zřejmě alkoholem posilněný rozhodčí z týmu pana Jambora "neměl svůj den"...:-)

V oslabené sestavě jsme moc velké vyhlídky samozřejmě neměli, ale vzhledem ke kvalitě soupeře a průběhu zápasu se minimálně bod dal uhrát. Soupeř ale věděl, co na nás hrát a vycházelo mu to. Bohužel zkrat ke konci zápasu nás stál slušný výsledek. Možná kdybychom se postavili jinak k registraci jedno z hráčů protivníka, tak by body byly naše. Ale s klidem můžeme říci, že jsme se nezachovali jako svině a rozhodli se správně. Spíše bychom měli hledat chyby na naší straně - v docházce na zápas a sledování, kde hrajeme...
Hráč zápasu: Adam Marcinik      Profil...      Statistika...

V úvodu zápasu se postavil do branky a předvedl pár kvalitních zákroků. Navíc celé utkání bojoval a neremcal jako zbytek týmu. Adam bojoval obětavě v obraně a snažil se i podporovat ofenzívu.

Sviňmetr : 3 sviní (slabý průměr)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr