Kalendář akcí:

Červenec 2020

PoÚtStČtSoNe
  12345
6
7
89101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Program na celý rok...


logo

Modrý Svině - Deportivo Estudiantil A


Datum : 26.5.2016 20:30
Místo : Malešice
Zápas : 9.kolo Hanspaulka
Autor článku : Ota Duben
Výsledek : 0:4 (0:2)

Karty :

bez karet

   tisk Verze pro tisk      email Poslat stránku e-mailem

Do třetice všeho dobrého tentokrát neplatilo, posílené Deportivo na nás na třetí pokus vyzrálo a po jasné výhře 4:0 zřejmě míří za postupem. Nám bohužel v tomto zápase nevyšlo prakticky nic a selhali jsme jak týmově, tak v některých případech bohužel i jako individuality.
Z obvyklé sestavy posledních zápasů chyběl tentokrát nemocný Anton, na marodce spolu s Matějem zůstával Luboš a obejít jsme se museli znovu i bez Jirky Dymáka. S ohledem na předchozí výsledky vzájemných zápasů jsme si na Deportivo celkem věřili, ovšem už první minuty ukázaly, že proti posílenému protivníkovi to bude tentokrát o dost těžší.
Předně je třeba konstatovat, že soupeř odehrál výborný zápas, byl aktivní a silný na míči, v útoku zvládal skloubit rychlost i techniku. Navíc měl kvalitu i směrem dozadu, kde nás dokázal zdvojovat a zejména ke střelám ze střední vzdálenosti jsme se tak prakticky nedostali.
Už úvodní tři Lukášovy rozehrávky ve stylu "jedna horší než druhá" ukázaly, že tentokrát to asi nebude úplně náš den. Tomáš neměl na hrotu dostatečnou podporu na dlouhé míče, nedařilo se Vaškovi a Vlado se utápěl ve zbytečných kličkách a míče spíš ztrácel než získával.
Po mizerném začátku, kdy jsme rychle prohrávali poté, co rychlý brejk po naší chybě přesně zakončil útočník na zadní tyči, jsme postupně získávali půdu pod nohama a alespoň místy hráli se soupeřem vyrovnanou partii. Taky jsme se po občasných nedorazech v obraně soupeře dostali do několika šancí, vyrovnání nám ale souzeno nebylo. Naopak těsně před přestávkou jsme podruhé inkasovali přesně ve stylu toho nejhoršího, čím jsme se v zápase prezentovali. Zbytečná Vladova ztráta, obrana pod tlakem, špatný Lukášův odkop a gól v naší síti.
Druhá půle byla v lecčems podobná, ve chvíli, kdy jsme se dostali trochu do hry, tak nás znovu srazil hloupý gól. Pavel se nedomluvil s Lukášem, oba při rohovém kopu ukročili směrem do hřiště a rozehrávající hráč se trefil přímo z rohu přesně. Pak už jsme na zvrat neměli, přes pružnou obranu Deportiva jsme se prosadit nedokázali, navíc jsme ještě v závěru inkasovali počtvrté. Opět za to mohla zbytečná Vladova ztráta a taky Lukáš, který se na bránění už prostě vykašlal.

Hodnocení utkání:
Proti takovým soupeřům může vést k úspěchu pouze absolutní týmový výkon a stoprocentní nasazení. Nám bohužel chybělo oboje. A jak přílišný individualismus ve hře, tak zbytečné obviňování se, kdo za co může, nás rozhodně nikam neposunou.
Hráč zápasu: Ivo Kurhajec      Profil...      Statistika...

Ani ne tak proto, že by podal nějak hvězdný výkon, ale nekazil tentokrát víc než ostatní a navíc jako jeden z mála bojoval až do konce.

Sviňmetr : 3.8 sviní (slabý průměr)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr
10-9 sviní SUPER!!!, 8-7 sviní velmi kvalitní, 6-5 sviní standard, 4-3 sviní slabý průměr, 2-0 sviní krize.


Průměrné hodnocení utkání :

Obrana - 3.5 (slabý)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Útok - 2.5 (mizerný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Týmový duch - 4 (podprůměrný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Prostředí - 6 (dobrý)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Výsledek - 3 (slabý)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr


Brankář
brankar
Pavel Řeháček

Obránci
obrana
Adam Marcinik

obrana
Lukáš Lojín

obrana
Ivo Kurhajec

obrana
Jirka Škrábek

Útočníci
obrana
Vlado Kovalskyy

obrana
Vašek Doubek

obrana
Tomáš RosenbergerNaše další články o odehraných zápasech
Sezóna Jaro 2020 - 5.F
Ostatní sezóny
POHÁRY a PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ
TURNAJE